reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG niska!!!!

Witam,
Zrobiłąm 5 testów trzy wyszły pozytywne jaśniutka kreska i dwa wyszły nagatywne, zrobiłam tego samego dnia bete wynik <2,3mlU , mam dolegliwości żoładkowe mdłości ... Miesiączka powinna być dzisiaj.
Czy moge być w ciązy? Czy z tak małym poziomem bety ciąża wykluczona? Będe wdzięczna za odpowiedź
 
reklama
Witam,
Zrobiłąm 5 testów trzy wyszły pozytywne jaśniutka kreska i dwa wyszły nagatywne, zrobiłam tego samego dnia bete wynik <2,3mlU , mam dolegliwości żoładkowe mdłości ... Miesiączka powinna być dzisiaj.
Czy moge być w ciązy? Czy z tak małym poziomem bety ciąża wykluczona? Będe wdzięczna za odpowiedź

Beta jest negatywna zatem ciąży brak
 
Zastanawia mnie skąd takie objawy i wynik testu pozytywny teraz zrobiłąm kolejny również pozytywny... Do lekarza dostanę sie dopiero w przyszłym tygodniu...:/
 
Zastanawia mnie skąd takie objawy i wynik testu pozytywny teraz zrobiłąm kolejny również pozytywny... Do lekarza dostanę sie dopiero w przyszłym tygodniu...:/

Powtórz bete 💁‍♀️
Ona jest bardziej wiarygodna niż test. A objawy ciąży pojawiają się przy becie w setkach/tysiącach a nie przy takiej, której nie da się wykryć
 
Witam,
Zrobiłąm 5 testów trzy wyszły pozytywne jaśniutka kreska i dwa wyszły nagatywne, zrobiłam tego samego dnia bete wynik <2,3mlU , mam dolegliwości żoładkowe mdłości ... Miesiączka powinna być dzisiaj.
Czy moge być w ciązy? Czy z tak małym poziomem bety ciąża wykluczona? Będe wdzięczna za odpowiedź

Zastanawia mnie skąd takie objawy i wynik testu pozytywny teraz zrobiłąm kolejny również pozytywny... Do lekarza dostanę sie dopiero w przyszłym tygodniu...:/
Po co robisz tyle testów? Uspokój się. Nawet jeżeli jesteś w ciąży to na dolegliwości jest za wcześnie.
Poczekaj, zapewne przyjdzie normalnie miesiączka. A przy becie powinnaś mieć normy, więc popatrz, co one mówią. I nie rób już kolejnych testów. Daj sobie tydzień, poczekaj, zobacz. Jak wtedy okres nie przyjdzje to zrób betę jeszcze raz i idź do lekarza.
 
Do góry