reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG niska!!!!

reklama
ja miałam ostatnią @ 1 października. Niestety nie mam pojęcia kiedy powinnam dostać okresu bo moje cykle były strasznie nieregularne dodatkowo przez kilka ostatnich cykli nawet nie miałam owulacji. Dopiero po tabletkach które lekarz przepisał się udało. Pierwszy test zrobiłam 29.10 i już wtedy wyszedł delikatny cień. Od razu poszłam na betę i wyszła 10,81.... po dwóch dniach była 28 bodajże... czyli ładnie rosła. Dzisiaj robiłam kolejna betę bo jutro chce pójść na pierwsza wizytę do ginekologa i powiedział że mam przyjść dopiero jak beta będzie minimum 2000 bo wtedy coś zobaczy. Także czekam spokojnie do jutra rana bo wtedy będzie wyniki i tyle... nic ci nie da to ze się zamartwiasz 😊

Jak tak czytam te wszystkie komentarze to od razu jestem spokojniejsza 🙂 Daj znać koniecznie jutro jak po wizycie 🙂
 
Jak tak czytam te wszystkie komentarze to od razu jestem spokojniejsza 🙂 Daj znać koniecznie jutro jak po wizycie 🙂
oczywiście napisze co i jak. Dodatkowo jeszcze powiem tak szczerze że te forum mimo że jest przydatne (dowiedziałam się mnóstwo ważnych informacji) to niestety za każdym razem jak tu wchodzę to mam doła.... same przykre historie...
 
oczywiście napisze co i jak. Dodatkowo jeszcze powiem tak szczerze że te forum mimo że jest przydatne (dowiedziałam się mnóstwo ważnych informacji) to niestety za każdym razem jak tu wchodzę to mam doła.... same przykre historie...


Ogólnie chyba wszystkie fora takie są... DOŁUJĄCE bo jak jest wszystko dobrze to nikt nie pisze na forach tylko jak się coś złego dzieje to szukamy pomocy i porady
 
Dlatego ja nigdy nie monitorowalam bety , żeby się nie stresować. Zrobiłam test pozytywny grzecznie czekałam do 8 TC i szłam dopiero na pierwsze USG i tam wszystko jasne było🙂
 
Dlatego ja nigdy nie monitorowalam bety , żeby się nie stresować. Zrobiłam test pozytywny grzecznie czekałam do 8 TC i szłam dopiero na pierwsze USG i tam wszystko jasne było🙂


Szczerze mówiąc to ja w pierwszej ciąży też nie robiłam tych badań i rzeczywiście tak lepiej ale teraz zważywszy na to że staramy się długo i były pewne problemy gin kazał zrobić ale trochę żałuję. Bez tych badań to poprostu bym się cieszyła i czekała na wizytę a nie tak jak teraz siedzę i się zastanawiam czy wszystko będzie dobrze ....
 
reklama
Szczerze mówiąc to ja w pierwszej ciąży też nie robiłam tych badań i rzeczywiście tak lepiej ale teraz zważywszy na to że staramy się długo i były pewne problemy gin kazał zrobić ale trochę żałuję. Bez tych badań to poprostu bym się cieszyła i czekała na wizytę a nie tak jak teraz siedzę i się zastanawiam czy wszystko będzie dobrze ....
Dokładnie o to chodzi 🙂 powiedzenia będzie dobrze 🙏
 
Do góry