reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG niska!!!!

reklama
A mogę się jeszcze Ciebie zapytać czy jak byłaś ostatnio u gin to na USG było już widać u Ciebie pęcherzyk ciążowy i jakiej wielkości jeśli tak?
już było widać.... kurczę nie pamietam dokładnie jaka wielkość wiem ze 6 cm na ileś tam ,ale nie pamietam ile bo teraz jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić.... w każdym razie na ostatniej wizycie już coś było widać ale z racji tego ze to był 4-5 tydzień to niestety nie za dużo 🤷🏻‍♀️
 
już było widać.... kurczę nie pamietam dokładnie jaka wielkość wiem ze 6 cm na ileś tam ,ale nie pamietam ile bo teraz jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić.... w każdym razie na ostatniej wizycie już coś było widać ale z racji tego ze to był 4-5 tydzień to niestety nie za dużo 🤷🏻‍♀️

Pytam bo u mnie było widać PRAWDOPODOBNIE pęcherzyk ciążowy ok 3mm i zastanawiałam się czy nie za mały jak na ten wiek ciąży 😐
 
u mnie raczej wszystko dobrze :) do lekarza idę w czwartek wieczorem.
Hej. Jak wizyta , jak dzidziuś?
Ja byłam też dziś. Z dzidziusiem wszystko ok troszkę młodsza ciąża niż wychodzi z wyliczeń ale narazie gin nie kazał się tym przejmować . Widziałam bijące serduszko ❤ i już się zakochałam 😁 następną wizyta przed Świętami. A jak u Ciebie?
 
reklama
Hej. Jak wizyta , jak dzidziuś?
Ja byłam też dziś. Z dzidziusiem wszystko ok troszkę młodsza ciąża niż wychodzi z wyliczeń ale narazie gin nie kazał się tym przejmować . Widziałam bijące serduszko ❤ i już się zakochałam 😁 następną wizyta przed Świętami. A jak u Ciebie?
Ja też właśnie wróciłam i także widziałam ❤️ wszystko jest w porządku, następną wizytę mam 22 grudnia a w międzyczasie jeszcze muszę umówić się na prenatalne :)
 
Do góry