reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg niski przyrost

Dołączył(a)
2 Maj 2019
Postów
9
Witam,
Ostatnia miesiaczke mialam 15 marca,28 kwietnia byłam u gin.
Potwierdzila ciąże, był widoczny wczesny pecherzyk. Oceniła ciaze na okolo 3 tydzien.
Zlecila badania progresteron wyszedl mi 5,89 po 48h wyszedl 6,4.
Beta tez mnie zaniepokoila poniewaz wyszla 30.04. - 1200miu/ml a po 48h 1338 miu/ml.
Jestem strasznie zaniepokojona niskim przyrostem czyżby ciąża się nie rozwijała? Dodam ze juz dwa razy poronilam.
Wizyte kolejna mam dopiero we wtorek do tego czasu zwariuje☹️☹️☹️ czy któraś taki przypadek miała?
 
reklama
Hej. OM 13.08. Stosunek 29.08. Trzy testy pozytywne. Wizyta 27.09 ujawnila ciaze 5t+6. GS 18.4mm. Crl 1.66mm. Dzisiaj kolejna wizyta i gin nie mogl nic wymierzyc. Po chwili dodal ze jak na 7 tydzien powinien byc ladny zarodek ale go jie ma. Dostalam skierowanie na bhcg bylam zrobilam. W niedzielw mam.powtorzyc i w poniedzialek zadzwonic do przychodni dowiedziec sie o wyniki. Kolejna wizyta za tydzien 18.10. Czy jest jakas nadzieja czy mam nastawiac sie na najgorsze?
To był równy 7 tydzień czy np 6+3?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w ciąży. W 6+4 miałam wykonane badanie usg i był widoczny pęcherzyk niestety sam o wam 11 mm. Moja beta od początku po 48 h 40 202 394 po 4 dniach 1088 i po następnych 48h 1748 i teraz po 7 dniach 4017... mam przyjść do niej w 7 tyg i 4 dniu czyli tydzień po.. boje się tej bety ze jest strasznie niski przyrost. Nic mnie nie boli , nie mam plamien. Nic mi nie dokucza. Myślicie ze mam jeszcze szanse ze się pojawi zarodek z bijącym sercem... bardzo się stresuje
 
Cześć dziewczyny. Jestem w ciąży. W 6+4 miałam wykonane badanie usg i był widoczny pęcherzyk niestety sam o wam 11 mm. Moja beta od początku po 48 h 40 202 394 po 4 dniach 1088 i po następnych 48h 1748 i teraz po 7 dniach 4017... mam przyjść do niej w 7 tyg i 4 dniu czyli tydzień po.. boje się tej bety ze jest strasznie niski przyrost. Nic mnie nie boli , nie mam plamien. Nic mi nie dokucza. Myślicie ze mam jeszcze szanse ze się pojawi zarodek z bijącym sercem... bardzo się stresuje

W tym tygodniu nie wykonuje się już badania Beta HCG, gdyż największe przyrosty są kilka dni po spodziewanej miesiączce. Później przyrosty mogą być niskie.
 
W tym tygodniu nie wykonuje się już badania Beta HCG, gdyż największe przyrosty są kilka dni po spodziewanej miesiączce. Później przyrosty mogą być niskie.
I były dobre właśnie bo ponad 2 krotne. A od 1000 spowolniło znacznie. Martwi mnie tylko to ze w 6 tyg + 4 dni nie mam widocznego ciałka ani zarodka... wiem kiedy miałam owulacje bo test owulacyjny był pozytywny. Wiem ze każda ciąża inna ale z ta beta by właśnie wskazywało ze ciąża się złe rozwija albo puste jajo :(
 
I były dobre właśnie bo ponad 2 krotne. A od 1000 spowolniło znacznie. Martwi mnie tylko to ze w 6 tyg + 4 dni nie mam widocznego ciałka ani zarodka... wiem kiedy miałam owulacje bo test owulacyjny był pozytywny. Wiem ze każda ciąża inna ale z ta beta by właśnie wskazywało ze ciąża się złe rozwija albo puste jajo :(

U mnie spowolniło od 6000, ale wszystko jest dobrze. Za dwa dni 34tc zaczynamy.
Zarodek może się jeszcze pokazać. U mnie był widoczny w 6+2 i serduszko też, ale to zależy od ciąży.
Jak u mnie źle się ciąża rozwijała to HCG w ogóle nie rosło, a u Ciebie rośnie, więc szanse na pojawienie się zarodka są duże. Tylko, że zarodek widać od 6 albo 10 tysięcy (nie jestem pewna), więc może jeszcze nie być widoczny. U niektórych kobiet pojawia się późno, więc bądź dobrej myśli.
 
U mnie spowolniło od 6000, ale wszystko jest dobrze. Za dwa dni 34tc zaczynamy.
Zarodek może się jeszcze pokazać. U mnie był widoczny w 6+2 i serduszko też, ale to zależy od ciąży.
Jak u mnie źle się ciąża rozwijała to HCG w ogóle nie rosło, a u Ciebie rośnie, więc szanse na pojawienie się zarodka są duże. Tylko, że zarodek widać od 6 albo 10 tysięcy (nie jestem pewna), więc może jeszcze nie być widoczny. U niektórych kobiet pojawia się późno, więc bądź dobrej myśli.
Chyba od 10 tys. No jak pójdę to teoretycznie jakby rosło tak jak teraz powinno być 8 tys ale może już będzie ciałko widoczne albo cokolwiek innego. Najwyżej przyjdę tez w 8 tyg ciąży... straszny jest to okres jak się nic nie wie i na czym się stoi !!!
 
Cześć dziewczyny. Jestem w ciąży. W 6+4 miałam wykonane badanie usg i był widoczny pęcherzyk niestety sam o wam 11 mm. Moja beta od początku po 48 h 40 202 394 po 4 dniach 1088 i po następnych 48h 1748 i teraz po 7 dniach 4017... mam przyjść do niej w 7 tyg i 4 dniu czyli tydzień po.. boje się tej bety ze jest strasznie niski przyrost. Nic mnie nie boli , nie mam plamien. Nic mi nie dokucza. Myślicie ze mam jeszcze szanse ze się pojawi zarodek z bijącym sercem... bardzo się stresuje
przy regularnych 28 dc ,powinno być już widać, ale jeśli masz dłuższe cykle ,to niekoniecznie ,poczekaj miejmy nadzieję że się pokaże
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry