reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg po poronieniu czy kolejna ciąża?

Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
12
Dzień dobry.
23.07 łyżeczkowanie z powodu martwej ciazy w 9 tyg (dowiedziałam się dzień wczesniej, nie wiem kiedy serce przestało bić)
30.07 zaczęłam dość mocno krwawić i miałam kolejne łyżeczkowanie, po którym już podobno zostałam świetnie oczyszczona
13.08 czułam się jak podczas owulacji
14.08 wizyta u ginekologa macica ładnie zagojona, torbiel na jajniku, doktor potwierdziła, ze może być to owulacja
23.08 dwa pozytywne testy ciążowe
24.08 beta hcg 171

Po dwóch dniach, czyli jutro powtórzę betę , ale chciałam zapytać czy ktoś miał podobna sytuacje
Czy beta jeszcze nie spadła, czy to kolejna ciąża?
Czy komuś tak długo spadała beta po poronieniu?
Czy ktoś zaszedł w pierwszym cyklu w ciąże po poronieniu, jeszcze przed pierwszym okresem?
Byłby to około 4 tydzień ciazy wiec beta raczej odpowiada wieku ciazy
Nie zabezpieczamy się i podczas owulacji było dość „intensywnie”
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
reklama
U mnie po miesiącu od poronienia była jeszcze wykrywalna beta :( Aby mieć pewność jak u Ciebie powinnaś jutro wykonać kolejną betę. Powodzenia ✊🏻
 
Ja również 23 lipca poroniłam w 11tc. Miałam wykonany zabieg łyżeczkowania. Serduszko przestało bić, jednak nie wiem na, którym tygodniu się zatrzymało.
01.08.2023 miałam sprawdzony poziom bety i o dziwo spadło do 27.
Dnia 23 sierpnia wykonałam test ciążowy, gdzie pokazał się cień cienia, przez 3 dni testowałam i każdego dnia kreska była jasniejsza
29 sierpnia poszłam znów sprawdzić betę i o moje zdziwienie była ponad 800. 🫣
Nie doczekałam pierwszej miesiączki.
We wtorek idę do ginekologa zobaczyć co tam się dzieje.
Według aplikacji ciążowej dziś jeste 6+0.
 
Dzień dobry.
23.07 łyżeczkowanie z powodu martwej ciazy w 9 tyg (dowiedziałam się dzień wczesniej, nie wiem kiedy serce przestało bić)
30.07 zaczęłam dość mocno krwawić i miałam kolejne łyżeczkowanie, po którym już podobno zostałam świetnie oczyszczona
13.08 czułam się jak podczas owulacji
14.08 wizyta u ginekologa macica ładnie zagojona, torbiel na jajniku, doktor potwierdziła, ze może być to owulacja
23.08 dwa pozytywne testy ciążowe
24.08 beta hcg 171

Po dwóch dniach, czyli jutro powtórzę betę , ale chciałam zapytać czy ktoś miał podobna sytuacje
Czy beta jeszcze nie spadła, czy to kolejna ciąża?
Czy komuś tak długo spadała beta po poronieniu?
Czy ktoś zaszedł w pierwszym cyklu w ciąże po poronieniu, jeszcze przed pierwszym okresem?
Byłby to około 4 tydzień ciazy wiec beta raczej odpowiada wieku ciazy
Nie zabezpieczamy się i podczas owulacji było dość „intensywnie”
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
I jak rozwinęła się sytuacja u Pani?
 
Do góry