reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg pomocy

Dołączył(a)
14 Maj 2019
Postów
14
dziekuje za przyjecie do grupy moze tutaj uda mi sie znalezc odpowiedz :) zaczne od tego ze robilam testy ciazowe wyszly pozytywnie , podzlam do ginekologa zrobil usg dopochwowe i stwierdzil ze nic tam nie widzi zbytnio ze jest jakas kropka ale musi mi zrobic badanie krwi .. wiec zrobilam. Sobotni odczyt byl 127 i wychodzilo ze jestem w 4 tyg ciazy mialam powtorke krwi w poniedzialek bylo 109 . Czy to oznacza ze nie ma ciazy ponieważ wartości spadają ? Organizm odrzucił ? Proszę o pomoc bo do lekarza dopiero w sobotę na kolejne badanie krwi .Jestem podlamana ale chcialabym wiedziec jak to działa
 
reklama
Rozwiązanie
Mam brać witaminy w szczegolnosci wit D . Kupilam Vita-min plus - do kobiet Z Olimp Labs i zastanawiam sie czy to mi wystarczy ?®️
image.jpg
To oznacza ze doszlo do implantacji jednak ciaza na bardzo wczesnym etapie przestala sie rozwijac.
dziekuje za przyjecie do grupy moze tutaj uda mi sie znalezc odpowiedz :) zaczne od tego ze robilam testy ciazowe wyszly pozytywnie , podzlam do ginekologa zrobil usg dopochwowe i stwierdzil ze nic tam nie widzi zbytnio ze jest jakas kropka ale musi mi zrobic badanie krwi .. wiec zrobilam. Sobotni odczyt byl 127 i wychodzilo ze jestem w 4 tyg ciazy mialam powtorke krwi w poniedzialek bylo 109 . Czy to oznacza ze nie ma ciazy ponieważ wartości spadają ? Organizm odrzucił ? Proszę o pomoc bo do lekarza dopiero w sobotę na kolejne badanie krwi .Jestem podlamana ale chcialabym wiedziec jak to działa
 
Tez to przeszlam w grudniu. Czyli stosunkowo niedawno... ;(
Powinno zaczac sie samo, nie boj sie, bedzie to jak nieco mocniejszy okres.
KAZDEJ z nas moze sie to zdarzyc i nie swiadczy o jakiejs wadzie czy czyms.
Ja w grudniu poronilam, a zaszlam ponownie w styczniu. Ale to co przeszlam psychicznie to byl koszmar ;(... Nie bylo mnie na forum nie mial mi kto powiedziec, iz poronienie biochemiczne jest naprawde czeste. Nakrecalam sie ze to we mnie problem, ze pewnie nie zajde...
Ale... zaszlam i to obecnie jestem w 18 tyg ze zdrowym chlopcem bez absolutnie zadnych lekow!
Jezeli mozna mowic plusach tej sytuacji to poronienie takie stawia oganizm, a wlasciwie hormony w stan gotowosci. Czyli mimo, ze ciaze tracimy to organizm jakby instynktownie przygotowuje sie do kolejnej i naprawde rzaaaaaadko zdarzaja sie dwa biochemy po sobie.
Bardzo smutna wiadomość;( organizm sam się oczyści? Najgorsze są te obiawy ciazy ktore ciagle odczuwam .. zmeczenie mdłości , odrzut od jedzenia , ochota jedynie na ostre i wzdęty brzuch
 
Tez to przeszlam w grudniu. Czyli stosunkowo niedawno... ;(
Powinno zaczac sie samo, nie boj sie, bedzie to jak nieco mocniejszy okres.
KAZDEJ z nas moze sie to zdarzyc i nie swiadczy o jakiejs wadzie czy czyms.
Ja w grudniu poronilam, a zaszlam ponownie w styczniu. Ale to co przeszlam psychicznie to byl koszmar ;(... Nie bylo mnie na forum nie mial mi kto powiedziec, iz poronienie biochemiczne jest naprawde czeste. Nakrecalam sie ze to we mnie problem, ze pewnie nie zajde...
Ale... zaszlam i to obecnie jestem w 18 tyg ze zdrowym chlopcem bez absolutnie zadnych lekow!
Jezeli mozna mowic plusach tej sytuacji to poronienie takie stawia oganizm, a wlasciwie hormony w stan gotowosci. Czyli mimo, ze ciaze tracimy to organizm jakby instynktownie przygotowuje sie do kolejnej i naprawde rzaaaaaadko zdarzaja sie dwa biochemy po sobie.
Dziękuję za odpowiedź , wiem na co moge się teraz przygotować chociaz strasznie to boli. tak długo sie staramy i juz myslalam ze nasze życie będzie radosniejsze
 
Dziękuję za odpowiedź , wiem na co moge się teraz przygotować chociaz strasznie to boli. tak długo sie staramy i juz myslalam ze nasze życie będzie radosniejsze
Jest jeszcze taka opcja (choc nie chce dawac zludnych nadziei), ze byly dwa zarodki. Gdy jeden obumiera beta chwilowo spada, by potem wystartowac ponownie. Powtorz za 48h jezeli nie zaczniesz krwawic. To juz powinno dac jasnosc.
Przykro mi, ze Was to spotkalo ;(...
Jak dlugo sie staraliscie?
 
ponad 2 lata temu wyjęłam spirale i zaczelismy „nie uważać ” juz po pół roku i potem juz gruntowne starania . Nie mamy dzieci wiec tym bardziej sie obwiniam ze to przez spirale moze ze dalam sobie zalozyc i moze mi cos uszkodzili
 
reklama
reklama
Wartość spadająca nie oznacza nic dobrego ciąża obumarła , nie sądzę żeby to spirala była powodem , ja straciłam ciążę 2 razy ,więc to sprawa losowa , dobrze by było gdyby organizm sam się oczyścił , i wtedy można ponownie próbować , ja wszystkim polecam kwas foliowy z Solgar, ja na taki zmieniłam i jestem w 20 tyg ciąży
 
Do góry