reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta HCG - poradźcie

Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
3
Cześć dziewczyny,

Na początku muszę zaznaczyć że w listopadzie 2019, poroniłam swoją pierwszą ciąże w 10 tc. Ostatnią miesiączkę miałam 16.01.20 (cykle 27 dni).
12.02- pozytywny test ciążowy i beta 189,29
14.02 - beta 443,62
17.02 - beta 1165,23
25.02- beta 5244,01 (wiem, że odstęp czasu jest duży) dzisiaj pokazuje mi 5+5 dzień ciąży
widząc ten ostatni/dzisiejszy mały przyrost bety strasznie się zestresowałam, że jest za mały. Pierwszą wizytę u ginekologa mam jutro, ale trochę panikuję i szukam pomocy między wami-kobietkami. Czy możliwe jest żeby beta już wolniej rosła, czy mam już nastawiać się na najgorsze ?

Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za odpowiedź
 
reklama
No jak na tyle dni to beta rzeczywiście mało urosła. Na tym etapie rośnie bardzo szybko, dopiero po 6000 troszkę zwalnia. Czekaj na wizytę i zobaczysz co lekarz powie.
 
Cześć odzywam się po dłuższym czasie, może kiedyś jakaś kobietka będzie w podobnej sytuacji i będzie szukać odpowiedzi. Od ostatniego postu minęło sporo czasu, więcej razy bety nie badałam, na pierwszym badaniu (dzień po tym poście) był zarodek ale jeszcze za mały, żeby było serduszko. Po 2 tygodniach poszłam na kolejną wizytę, serduszko było, ciąża młodsza o 6 dni. Dzisiaj jestem w 12 tygodniu i po badaniach prenatalnych I trymestru, z dzidziusiem wszystko ok, rozwija się prawidłowo. Piszę to do dziewczyn, które szukają pomocy w internecie i wypłakują oczy, czy wszystko jest ok. Jedna rada- wrzućcie na luz, wiem że łatwo to się mówi ale serio, to tylko szkodzi wam i dzidziusiowi. Ja też przestałam szukać informacji w internecie bo to jeszcze bardziej mnie nakręcało, zaufajcie swojemu lekarzowi i trzymajcie się cieplutko. -K
 
Do góry