reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg przestało się podwajać w 5-tym tygodniu...

Dołączył(a)
5 Marzec 2024
Postów
2
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa. W styczniu poroniłam i od razu zaszłam w kolejną ciążę. Bety nie najwyższe ale rosły w normie. Czy to normalne że na tym etapie beta zwollniła czy nadal powinna się podwajać? Przez poprzednią stratę martwię się, że znowu się to powtórzy... (w nawiasach średni dwudniowy przyrost). Dlaczego badałam betę tyle razy- zalecenie lekarza, start z niskich wartości. Dzisiejsze usg było ok, pęcherzyk ciążowy w macicy, pęcherzyk żółtkowy widoczny.

20.02 ⏸
22.02- 30,08
24.02- 74,4 (146.7%)
26.02- 194 (162.2%)
1.03- 925 (118%)
5.03- 3185 (85,5%)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa. W styczniu poroniłam i od razu zaszłam w kolejną ciążę. Bety nie najwyższe ale rosły w normie. Czy to normalne że na tym etapie beta zwollniła czy nadal powinna się podwajać? Przez poprzednią stratę martwię się, że znowu się to powtórzy... (w nawiasach średni dwudniowy przyrost). Dlaczego badałam betę tyle razy- zalecenie lekarza, start z niskich wartości. Dzisiejsze usg było ok, pęcherzyk ciążowy w macicy, pęcherzyk żółtkowy widoczny.

20.02 ⏸
22.02- 30,08
24.02- 74,4 (146.7%)
26.02- 194 (162.2%)
1.03- 925 (118%)
5.03- 3185 (85,5%)
Nie martw się u mnie przy takiej wartości zwolniła jeszcze bardziej (było niecałe 65% przyrostu) a dzisiaj mam 21 tydzień ciąży. Będzie dobrze i lepiej skończ już z betą żeby się nie stresować. Jeszcze trochę i zobaczysz maleństwo na usg :)
 
Nie martw się u mnie przy takiej wartości zwolniła jeszcze bardziej (było niecałe 65% przyrostu) a dzisiaj mam 21 tydzień ciąży. Będzie dobrze i lepiej skończ już z betą żeby się nie stresować. Jeszcze trochę i zobaczysz maleństwo na usg :)
No ja też nie wiem okres powinnam dostać 8 marca a dolegliwości mam ból pleców ból podbrzusza i jajników niedobrze mi ból piersi przy ucisku a beta jest taka
 
reklama
No ja też nie wiem okres powinnam dostać 8 marca a dolegliwości mam ból pleców ból podbrzusza i jajników niedobrze mi ból piersi przy ucisku a beta jest taka
Beta jest negatywna więc ciąży nie ma a dolegliwości mogą być spowodowane zbliżającą się miesiączka. Usuń swoje dane, bo widać wszystko jak na dłoni.
 
reklama
Do góry