reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG przyrost

ammaa3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
67
Hej, jestem po 6 poronieniach na bardzo wczesnym etapie. Zdiagnozowana niepłodność immunologiczna i dwie mutacje związane z krzepliwością. Jestem w siódmej ciąży, obstawiona lekami i heparyną. Początek 7 tygodnia. Oto moje wyniki:

20/04 - 19,80 mIU
22/04 - 27,80 mIU
24/04 - 93,10 mIU
26/04 - 215 mIU
29/04 - 712 mIU
04/05 - 4094 mIU
06/05 - 6763 mIU
10/04 - 19451,00 mIU
12/04 - 25692,00 mIU

Wizyta na pierwszym usg 06.05 potwierdziła pęcherz ciążowy i malutki zarodek ale było za wcześnie na bicie serca. Zawsze dochodziłam do max 1000 mIU w poprzednich ciążach, na wcześniejszym etapie jestem wręcz ekspertem...a teraz ciut dalej...dziś takie zwolnienie. Temperatura ciała jest podwyższona - utrzymuje się. Czy beta od pewnego momentu nie podwaja się co dwa dni? Wiem, że tak ale myślałam, że później np. 10-12 tydzień. Wizyta kolejna na usg 20.05. Poproszę o informację czy to norma przy takiej becie.
 
reklama
Kochana na tym etapie już nie ma sensu robić bety, będziesz się tylko stresować. Teraz ciąże powinno się już oceniać tylko na podstawie usg :)
 
Do góry