reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg różne laboratoria

Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
11
Cześć dziewczyny.
Mam do Was pytanie bo jestem trochę zaniepokojona. Ostatnia miesiączka 1 kwietnia. 15 maja betaHcg - 54 tys 18 maja - 65 tys ( to samo laboratorium w Polsce). Teraz wykonałam badanie w Holandii 2 czerwca i wynik 75tys.. po ponad 2 tyg taki mały przyrost :( . Oczywiście czekam też na wynik badania z wczoraj, który będzie po weekendzie.. ale czy to możliwe, że to np.ze względu na laboratorium? Ktoś może miał taką sytuację? Wiem, że już teraz beta tak szybko nie rośnie ale jednak tak mały przyrost mnie trochę zaniepokoił.. W maju w 2 dni mi tyle wzrosło.. a teraz ponad 2 tygodnie.. :(
 
reklama
W jakim celu badasz bete na takim etapie? Już wszystko powinno być widać na USG.
Beta już nie będzie tak szybowac przy takich wartościach. Dobrze że nie spada. Kiedy masz wizytę i USG ?
USG mam w 13tyg ciąży (początek lipca). sprawdzam, żeby się upewnić czy wszystko jest ok.. jestem po 2 poroniach, więc trochę panikuje a tu USG wcześniej mi nie zrobią..
 
USG mam w 13tyg ciąży (początek lipca). sprawdzam, żeby się upewnić czy wszystko jest ok.. jestem po 2 poroniach, więc trochę panikuje a tu USG wcześniej mi nie zrobią..
To niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać do wizyty, bo tak jak dziewczyny wyżej piszą przyrosty są już teraz małe, a niedługo już będzie u Ciebie spadać. Rozumiem twój stres, ale nie sprawdzaj już, nie warto się nakręcać, a stres Ci teraz zdecydowanie nie służy. Trzymam kciuki za udaną wizytę.
 
reklama
To niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać do wizyty, bo tak jak dziewczyny wyżej piszą przyrosty są już teraz małe, a niedługo już będzie u Ciebie spadać. Rozumiem twój stres, ale nie sprawdzaj już, nie warto się nakręcać, a stres Ci teraz zdecydowanie nie służy. Trzymam kciuki za udaną wizytę.
Tak macie rację.. To tylko mnie niepotrzebnie stresuje.. W poniedziałek odbiorę drugi wynik, bo i tak już zrobiłam.. Jak zobaczę, że choć trochę urosło i nie spada, to będę spokojniejsza :) A potem czekam spokojnie na wizytę u lekarza tak jak mówisz :)
 
Do góry