reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG testy

Dołączył(a)
11 Grudzień 2022
Postów
7
Witam czy 18 dni od stosunku beta może nie pokazać ciąży
? Robiłam dziś i wynik 2.3 co by wykluczyło ciążę do tego 3 testy negatywne .okres się spóźnia już ok 5dni oprócz tego boli mnie lewy jajnik zazwyczaj najdłuższy cykl miałam 30 dni .nie pamiętam żeby kiedykolwiek spóźnił mi się okres . Ostatni Stosunek od bardzo bardzo dawna 24.11 ostatnia miesiączka 8.11 zdarzyło się kiedyś któreś że beta nie pokazała ciąży a jednak w niej była?
 
reklama
Jest to niemożliwe. MOZLIWE, że później Ci przyszła owulacja przez co spóźnia Ci się okres :)
Cykle nie zawsze będą takie same. Wystarczy, że będziesz chora albo stresowała się czymś, to też wplywa na cykl i tym sposobem cykl może się wydłużyć. Odczekaj jeszcze kilka dni I jak nie przyjdzie poszłabym do ginekologa.
 
Jest to niemożliwe. MOZLIWE, że później Ci przyszła owulacja przez co spóźnia Ci się okres :)
Cykle nie zawsze będą takie same. Wystarczy, że będziesz chora albo stresowała się czymś, to też wplywa na cykl i tym sposobem cykl może się wydłużyć. Odczekaj jeszcze kilka dni I jak nie przyjdzie poszłabym do ginekologa.
Dzięki za odp i proszę się modlić o mój okres ;) jak za tydzień nie będzie to idę do gina...
 
Witam czy 18 dni od stosunku beta może nie pokazać ciąży
? Robiłam dziś i wynik 2.3 co by wykluczyło ciążę do tego 3 testy negatywne .okres się spóźnia już ok 5dni oprócz tego boli mnie lewy jajnik zazwyczaj najdłuższy cykl miałam 30 dni .nie pamiętam żeby kiedykolwiek spóźnił mi się okres . Ostatni Stosunek od bardzo bardzo dawna 24.11 ostatnia miesiączka 8.11 zdarzyło się kiedyś któreś że beta nie pokazała ciąży a jednak w niej była?
Nie. Hormon bHCG wytwarzany jest przez zarodek, by (w skrócie) stworzyć łożysko i stymulować organizm do produkcji progesteronu. A bez progesteronu i łożyska nie byłoby możliwe to, by ciąża się utrzymała. To po pierwsze.
Po drugie, okres może się spóźnić, z różnych względów, najczęstszym powodem jest stres (może coś ostatnio bardzo cię przybiło?), przyjmowane leki/ zmiana przyjmowanych leków, albo wahania hormonalne. Jeżeli kolejne 5 dni nie dostaniesz okresu, idź do ginekologa.
 
Nie. Hormon bHCG wytwarzany jest przez zarodek, by (w skrócie) stworzyć łożysko i stymulować organizm do produkcji progesteronu. A bez progesteronu i łożyska nie byłoby możliwe to, by ciąża się utrzymała. To po pierwsze.
Po drugie, okres może się spóźnić, z różnych względów, najczęstszym powodem jest stres (może coś ostatnio bardzo cię przybiło?), przyjmowane leki/ zmiana przyjmowanych leków, albo wahania hormonalne. Jeżeli kolejne 5 dni nie dostaniesz okresu, idź do ginekologa.
Znaczy powiem tak . Jestem nerwowa ogólnie stresuje się też dużo. Niedawno byłam też u neurologa bo miałam zawroty głowy i taka jakby panikę brałam tabletki antydepresanty ale tylko z 4 razy bo mi szkodziły możliwe że się skomulowalo a możliwe że jestem na coś chora może błędnik nw.moze to mieć wszystko wpływ tak mi się wydaje
 
Po co zakładać nowe konta i pytać o to samo?
No właśnie też mam wrażenie że to jzu było i ja dosyć obszernie się wypowiedzialam nawet priva wysyłałam. Ale widzę że lęk wygrywa po całości. Czas zgłosić się do na terapię i popróbować leków, potrzebują czasu żeby się wkręcić ,a nie kilka dni, dwa tyg to zazwyczaj minimum.
 
No właśnie też mam wrażenie że to jzu było i ja dosyć obszernie się wypowiedzialam nawet priva wysyłałam. Ale widzę że lęk wygrywa po całości. Czas zgłosić się do na terapię i popróbować leków, potrzebują czasu żeby się wkręcić ,a nie kilka dni, dwa tyg to zazwyczaj minimum.
ten sam, wszystko takie samo. Bezsensu...
 
reklama
Chyba mnie z kimś mylicie.a tematy są podobne po to chyba jest te forum by pytać
Jeśli jesteś kimś innym to wygląda to na typowe zaburzenie lękowe. Dlatego polecam terapię i/lub leki, które owszem na początku nie pomaga a mają wręcz mnsotwo skutków ubocznych które trzeba przeczekać po prostu,żeby za jakiś czas poczuć się lepiej. Okresu jak najbardziej może nie być z tego powodu wlansie. Przyczyny szukaj więc w psychice.
 
Do góry