reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG testy

Nie. Hormon bHCG wytwarzany jest przez zarodek, by (w skrócie) stworzyć łożysko i stymulować organizm do produkcji progesteronu. A bez progesteronu i łożyska nie byłoby możliwe to, by ciąża się utrzymała. To po pierwsze.
Po drugie, okres może się spóźnić, z różnych względów, najczęstszym powodem jest stres (może coś ostatnio bardzo cię przybiło?), przyjmowane leki/ zmiana przyjmowanych leków, albo wahania hormonalne. Jeżeli kolejne 5 dni nie dostaniesz okresu, idź do ginekologa.

Skąd Ty bierzesz te odpowiedzi 😂
 
reklama
A to jest forum psychologiczne czy bardziej ginekologiczne a raczej temat który poruszyłam. Nie masz mi nic do powiedzenia na temat wątku to nie odpowiadaj.
 
Znaczy powiem tak . Jestem nerwowa ogólnie stresuje się też dużo. Niedawno byłam też u neurologa bo miałam zawroty głowy i taka jakby panikę brałam tabletki antydepresanty ale tylko z 4 razy bo mi szkodziły możliwe że się skomulowalo a możliwe że jestem na coś chora może błędnik nw.moze to mieć wszystko wpływ tak mi się wydaje
To masz odp. I powtórzę, jeżeli będzie ci się opóźniać okres, idź do ginekologa. Ważne byś powiedziała o branych lekach, bo te często wpływają na hormony.
 
A to jest forum psychologiczne czy bardziej ginekologiczne a raczej temat który poruszyłam. Nie masz mi nic do powiedzenia na temat wątku to nie odpowiadaj.
Skoro miałaś przepisane, jak sądzę przez lekarza, antydepresanty, no to chyba jest tu coś na rzeczy. Doszukjuesz się ciąży, gdzie wg mnie bardzo mało prawdopodobne to jest po tym czasie że HCG jest tak małe.
Nie próbuje zrobić z Cb kogoś dziwnego, sama miałam zaburzenie lękowe i podobne rzeczy się działy u mnie. Więc piszę to z autopsji. Nie chesz pomocy to nie
 
reklama
Do góry