reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG w 5 tygodniu i brak zarodka w usg

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2011
Postów
12
Czesc wszystkim,
Mieszkam za granica, gdzie sluzba zdrowia jest nieco gorsza niz w Polsce.
Bylam w ostatnia srode (11.01) w polskiej klinice na usg by potwierdzic ciaze. Ostatnia miesiaczka zaczela sie 30.11.2016.
7.01 robilam beta HCG i wartosc wynosila 2585. Czy ta wartosc jest dobra jak na ten czas??
Lekarka widziala na usg tylko pecherzyk wielkosci 12,2mm, ale bez zarodka. Powiedziala, ze to 5 tydzien i 5 dni (ostatnia miesiaczka zaczela sie 30.11.2016, nie wiem czy ona dobrze wyliczyla te tygodnie) i ze moze jeszcze nie byc widac zarodka. Kazala przyjsc po tygodniu.
Czy teraz jest szansa, ze zobaczy juz zarodek i usylsze serduszko??

Dziekuje i pozdrawiam,
Gosia
 
reklama
Ja byłam w 6+0 i również był sam pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Po tygodniu poszłam ponownie i już był zarodek z bijącym serduszkiem. Czasem to różnie bywa bo mogła owulacja się przesunąć i zarodek może nawet pojawić się w 8 tc. Pozdrawiam się nie stresuj. Będzie dobrze.
 
Czesc wszystkim,
Mieszkam za granica, gdzie sluzba zdrowia jest nieco gorsza niz w Polsce.
Bylam w ostatnia srode (11.01) w polskiej klinice na usg by potwierdzic ciaze. Ostatnia miesiaczka zaczela sie 30.11.2016.
7.01 robilam beta HCG i wartosc wynosila 2585. Czy ta wartosc jest dobra jak na ten czas??
Lekarka widziala na usg tylko pecherzyk wielkosci 12,2mm, ale bez zarodka. Powiedziala, ze to 5 tydzien i 5 dni (ostatnia miesiaczka zaczela sie 30.11.2016, nie wiem czy ona dobrze wyliczyla te tygodnie) i ze moze jeszcze nie byc widac zarodka. Kazala przyjsc po tygodniu.
Czy teraz jest szansa, ze zobaczy juz zarodek i usylsze serduszko??

Dziekuje i pozdrawiam,
Gosia

U mnie ostatni okres był 5.10 i jak byłam na USG 21.11 to rownież nie było widać zarodka. Na kolejnym USG lekarz potwierdził ze wszystko jest ok, po prostu pozniej doszło do zapłodnienia. Nie martw sie tylko zrób jeszcze raz USG za około tydzień, półtora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje się być wszystko w porzadku a jeden wynik bety nic nie mówi pozatym że jesteś w ciąży natomiast wazny jest jej przyrost po 48 godzinach Zarodek widać przy wartościach beta hcg powyżej 6000 Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać ten tydzień a wtedy napewno będzie już widać zarodek stres nie służy maleństwu
 
Ostatnia edycja:
Witam. Jestem tutaj nowa znalazlam Was kochane na internecie szukajac wiadomosci i informacji bo jestem bardzo zestresowana. A mianowicie. Od prawie tyg spoznia mi sie okres...pierwszym moim poczynaniem bylo wykonanie testu ktory wyszedl odrazu dodatni. Dzisiaj bylam u ginekologa po badaniu stwierdzil ze nic nie widzi w macicy zaczal obliczac tyg od ostatniej miesiaczki ktora mialam 11.12.16 wyslal mnie na badanie beta- HCG który wyszedl 939,000 ...
Wrocilam z wynikiem potwierdzil ciaze ale powiedzial ze nic nie widzi i w czwartek mam sie wstawic na kolejne badanie USG i jak nic nie zobaczy to znaczy ze jest to ciaza pozamaciczna. Czy jest tu moze jakas osoba , ktora miala podobna sytuacje ze badania potwierdzaly ciaze a jeszcze nie bylo widac jej ...Moze to wczesna ciaza i dlatego ciezko dojrzec . Tak bardzo sie boje .Pozdrawiam Ania
 
Na usg podobno widać dopiero pęcherzyk ciążowy gdy beta wynosi ok 1500, a zarodek pojawia się trochę później. Wszystko będzie dobrze.

="Anula78, post: 14739315, member: 170395"]Witam. Jestem tutaj nowa znalazlam Was kochane na internecie szukajac wiadomosci i informacji bo jestem bardzo zestresowana. A mianowicie. Od prawie tyg spoznia mi sie okres...pierwszym moim poczynaniem bylo wykonanie testu ktory wyszedl odrazu dodatni. Dzisiaj bylam u ginekologa po badaniu stwierdzil ze nic nie widzi w macicy zaczal obliczac tyg od ostatniej miesiaczki ktora mialam 11.12.16 wyslal mnie na badanie beta- HCG który wyszedl 939,000 ...
Wrocilam z wynikiem potwierdzil ciaze ale powiedzial ze nic nie widzi i w czwartek mam sie wstawic na kolejne badanie USG i jak nic nie zobaczy to znaczy ze jest to ciaza pozamaciczna. Czy jest tu moze jakas osoba , ktora miala podobna sytuacje ze badania potwierdzaly ciaze a jeszcze nie bylo widac jej ...Moze to wczesna ciaza i dlatego ciezko dojrzec . Tak bardzo sie boje .Pozdrawiam Ania[/QUOTE]
 
Dziekuje slicznie za tą informacje. Boje sie ze ginekolog zbyt szybko wydal mi wyrok ciążą pozamaciczna i juz w czwartek chce mnie kierowac do szpitala na zabieg . Czekam do czwartku pojde na wizyte ale jak znowu powie mi to samo to udam sie jeszcze na konsultacje do innego ginekologa. Dziekuje slicznie jeszcze raz a.tom84 bede troche spokojniejsza. Pozdrawiam cieplutko
 
Do Gosiakos85 Wydaje się być wszystko w porzadku a zarodek widać przy wartościach beta hcg powyżej 6000 Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać ten tydzień a wtedy napewno będzie już widać zarodek
 
Wydaje się być wszystko w porzadku a zarodek widać przy wartościach beta hcg powyżej 6000 Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać ten tydzień a wtedy napewno będzie już widać zarodek
Dziękuję slicznie...tak mnie ten gin nastraszyl postaram sie wyluzowac i wytrzymam do czwartku potem zobaczymy napewno przed szpitalem jak mnie wysle to skonsultuje sie z innym gin ...jeszcze raz slicznie dziekuje i pozdrawiam cieplo...napewno dam znac w czwartek po wizycie .☺
 
reklama
Do góry