reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG w 5 tygodniu i brak zarodka w usg

reklama
I jak tam Anula wizyta?
Czesc kochana .Przepraszam ze nic nie pisalam ale nie mialam kiedy usiasc i napisac dzieci i obowiazki . Bylam dzis u gina szlam tak bardzo przestrachana ale na dzien dzisiejszy jest wszystko ok. Juz pecherzyk nie jest pusty juz pojawil sie piekny zarodek i mala kropeczka jak to gin powiedzial jeszcze kilka dni i kropeczka bedzie serduszkiem. Jestem 5 tyg i 3 dni w ciązy GS 12.74 mm...jak narazie wszystko bardzo dobrze sie rozwija i oby tak bylo juz do konca...jak dzisiaj sie polozylam do badania i zobaczylam ze pecherzyk nie jest pusty to lzy radosci same lecialy po policzkach jestem szczesliwa i spokojniejsza . Dziekuje za pamiec kochana i pozdrawiam Cie cieplutko ja i moja malenka kijaneczka ❤
 
Bardzo się cieszę twoim szczęściem Niech kijaneczka rośnie zdrowa na pociechę mamy taty i rodzeństwa Pozdrawiam cieplutko
 
Cześć dziewczyny ! Może któraś mi coś podpowie. W 34 dc beta: 80,65 w 37: 181,2 w 39: 511,1
Dziś tj. 41 dc byłam u gin na usg nie widać pęcherzyka. Niby gin mówiła że macica deko większa i śluzówka ale żebym nie robiła sobie wielkiej nadziei . Miała któraś tak i wszystko jednak było ok?
 
Cześć dziewczyny ! Może któraś mi coś podpowie. W 34 dc beta: 80,65 w 37: 181,2 w 39: 511,1
Dziś tj. 41 dc byłam u gin na usg nie widać pęcherzyka. Niby gin mówiła że macica deko większa i śluzówka ale żebym nie robiła sobie wielkiej nadziei . Miała któraś tak i wszystko jednak było ok?
 
Pęcherzyk widać przy becie ponad 1000 a i to nie zawsze...

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
41dc to który tydzień? 5/6tc? Spokojnie u mnie w 6tc nic nie było widać, a w 8tc dwa pęcherzyki i dwa serduszka, które biegają teraz po domu...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
41dc to który tydzień? 5/6tc? Spokojnie u mnie w 6tc nic nie było widać, a w 8tc dwa pęcherzyki i dwa serduszka, które biegają teraz po domu...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

5 tydz. Jutro mam iść na bete po 96h. Wczoraj pojawiły mi się brązowe lekkie plamienia. Chyba nic z tego nie wyjdzie...
 
reklama
5 tydz. Jutro mam iść na bete po 96h. Wczoraj pojawiły mi się brązowe lekkie plamienia. Chyba nic z tego nie wyjdzie...
I jak tam? @ManiaB co Ci wyszło ?? Ja jestem w podobnej sytuacji... 14.06 robiłam betę 22,6 i progesteron 8,2. Dzisiaj 18.06 ponownie zrobiłam, czekam na wyniki. Mam stresa bo mi tez gin szans nie daje przy takich niskich normach. Ale ja mam jednak nadzieje ze bd wszystko dobrze. Na usg nic nie było widać, bo za wcześnie (być może na prawde późno doszło do zagnieżdżenia) ale tego nie wiem :/ Biore dupka 2x1 i mam nadzieje ze pomoże... a plamienie tez miałam w terminie @ ale bardzo skąpe, brązowe jednodniowe. Zobaczymy
 
Do góry