reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG w 5 tygodniu i brak zarodka w usg

Ja zrobilam w czwartek i W poniedziałek. Jak już pisałam w czwartek miałam 190,760 a w poniedziałek 1310, 47 więc też kalendarzyk może łatwo przyrost wyliczyć.
 
reklama
No ja właśnie odebrałam wyniki i mam zrobiona 11 dni po terminie @ i wynik 12067. Wysoki ale mieści się w granicach 5/6 tyg.
 
Evii91 jak się u Ciebie wszystko rozwija.
Ja właśnie leżę na ginekologii z podobnymi wynikami.
Według lekarzy 6 tydzień ciąży, według mnie nie może być starsza niż 4 tygodnie.
Hcg od 22.10 rośnie tak jak powinno.
22,10-1200
23,10-1700
24,10-3000
Dziś podobno też większe ale nie znam jeszcze wyniku. Pęcherzyk w macicy ale nie widać zarodka.
Leżę na oddziale z podejrzeniem cp.
Z góry dziękuję za podpowiedź
 
Cześć dziewczyny :)
To jest moja 4 ciąża.
Poprzednia ektopowa - beta wtedy ogromne 24dc (przed terminem miesiączki nie o pobieżnej 15000) jednak przyrosty znikome.

Ponieważ o 3 ciąże staram sie juz ponad 3 lata to wolę nie zapeszać.

Póki co BetaHCG
Poniedziałek 1998
Środa 4400
Piątek 7436

Aż się boję robić betę w poniedziałek gdyż ostatni przyrost jest kiepskawy.
Oczywiście doszukuje sie rożnych objawów - był bol piersi, teraz ustąpił. Wiem, ze to nie wyznacznik, ale jakoś chyba panikuję :)
P.s. Wizyta dopiero w środę ...

Czy juz na tym etapie beta powinna zwolnić z przyrostami? Jakie ma is doświadczenia?
 
Ostatnia edycja:
@Agatta_m Przyrost nadal jest w normie, beta rośnie falowo więc nie ma się co przejmować jeśli czasem jest słabiej (ale nadal powyżej tych 66%). Poczekaj spokojnie do środy.

@alkionkaa skoro pęcherzyk w macicy, beta wygląda normalnie to skąd podejrzenie cp? Zarodka przy tych wartościach bety raczej nie ma szansy zobaczyć, to za wcześnie
 
reklama
Do góry