reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg wynik a norma

Dziubki drogie!
Zaczynam świrować i byłam 3 dni z rzędu na becie... 🙊
12 dpo 39,51 (godz 16)
13 dpo 64.77 (godz 12)
Dziś termin @ 14 dpo 133.2 (godz 17)

Przyrosty są duże i nie wiem czy to normalne na tak wczesnym etapie? Zaczęłam się martwić :c
Przyrost co 48 g powinien wynosić minimum 66 procent . Gratuluję 🥰
 
reklama
Przy jakiej wartości już cokolwiek widać?
Ja umówiłam się w 6t5d i widziałam już mała pulsująca kropkę 🥰 ( zarodek i serduszko ) można umówić się wcześniej ale może nie być zarodka , lub może jeszcze nie być serduszka więc mi lekarz zalecił wizytę trochę później 😃
 
Min 1000 powinien być pęcherzyk, a ok 6-7 tyg zarodek z serduszkiem. Myślę że Twoja beta jest jak najbardziej ok jak na ten etap i rośnie dobrze. Trzymam kciuki :)
Jestem po poronieniu i schizuje na każdym kroku 🤭 ale ciesze się bo w końcu zobaczyłam upragnione ll po roku czasu ❤️🤞
 
Hej dziewczyny! Ja tez jestem po jednym poronieniu i świruje, pierwsza Beta we wtorek 1229, potem w piątek 3707, idę jeszcze jutro, a wizyta u lekarza we wtorek. Oczywiście tez byłam zestresowana na początku bo licząc od OM to Beta za wysoka, ale może po prostu owulacja się przesunęła.. w każdym razie przyrost chyba ok :)
 
Cześć dziewczyny. U mnie 5-6 tydzień.. ostatnia miesiączka była 1 kwietnia.. Wynik bety 18789,0 mIU/ml. Czy to dobry wynik? Bo to chyba dość dużo i się zaczynam martwić.. nie wiem czy słusznie..
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie 5-6 tydzień.. ostatnia miesiączka była 1 kwietnia.. Wynik bety 18789,0 mIU/ml. Czy to dobry wynik? Bo to chyba dość dużo i się zaczynam martwić.. nie wiem czy słusznie..
Wynik jest ok ,ja w 6 tc miałam ponad 20 tysięcy, liczy się przyrost ,al przy takich wartościach juz sie nie będą, bo nie rośnie tak jak na początku, byłaś ju u lekarza ??
 
Do góry