reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg wynik a norma

reklama
To myślę że jest ok. Byłaś już na usg? Przy tych wartościach powinien być pęcherzyk...
Dzięki. Nie byłam, pójdę po skończonym 6 tygodniu.
Powtórz pojutrze , zajrzyj do kalkulatora bety, może będą bliźniaki 😜
Powtórzę na pewno. Na bliźniaki sie nie nastawiam, chyba nie ma takiej mocnej reguły, że jak beta wysoka to coaza mnoga. ;)
Ja miałam 13 tys, ciąża pojedyncza.
O, właśnie.
Zdrowa?


Mnie po prostu niepokoi taki wynik, pozostaje czekać do usg.
 
Ja 9 😂😂😂 chyba jak się dwa dni spóźniała....dziś właśnie szaleje moja trzylatka
Hahha ❤️ no ja na początku byłam mega poschizowana że coś ewidentnie nie tak bo takie wyniki dziewczyny mają parę dni po owulacji XD ale lekarz mnie uspokoił i narazie jest wszystko wporzadku. Choć na początku byłam pewna że nic z tego nie będzie xdd
 
Poza przyrostem bety co 2 dni nie ma się co sugerować, ja miałam betę 4 dni po miesiączce już 900, niestety nie udało mi się utrzymać ciąży, teraz jestem w drugiej i oprócz zbyt wczesnego sprawdzenia bety (6 dni po owulacji, gdzie było za wczesnie na potwierdzenie:)), to nie robiłam bety, żeby się niepotrzebnie nie stresować, grzecznie doczekałam do 6+4 na wizytę u lekarza i miałam już komplet, zarodek z bijącym serduszkiem😊
Właśnie nie wiem, czy nie ma się co sugerować. Zbyt wysoka beta może wiązać się m.in z ciazą zaśniadową, stad też moj niepokoj.

Na wielu anglojęzycznych stronach są informacje, że po osiągnięciu określonego poziomu beta zwalnia.
U mnie nie zwolniła.
Przedwczoraj było 5800, dziś 5t1d 12700. Sporo.

Nie szukam problemu na siłę, ale mam doświadczenie, że czasem takie dodatkowe badania, których nie zleca lekarz bo nie widzi sensu, są bardzo przydatne w późniejszej diagnozie etc...
 
reklama
Dziubki drogie!
Zaczynam świrować i byłam 3 dni z rzędu na becie... 🙊
12 dpo 39,51 (godz 16)
13 dpo 64.77 (godz 12)
Dziś termin @ 14 dpo 133.2 (godz 17)

Przyrosty są duże i nie wiem czy to normalne na tak wczesnym etapie? Zaczęłam się martwić :c
 
Do góry