reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg zrobiona w 25 dniu cyklu

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Witam
Ostatnia miesiączka 30 czerwca
13-14 lipca lipca owulacja
25 dnia cyklu (2 dni przed spodziewana miesiączka )beta hcg wyszła 78,5
A 48h później wynosiła 217
Przyrost 178% widać że jest ok tak wyliczył mi kalkulator beta hcg
Mam pytanie bo boję się że dużo za wcześnie ja zrobiłam i boję się czy coś nie będzie się działo . Czy powtarzać ie betę hcg np tydzień po spozniajacej się miesiączce ? Czy tak wystarczy już ?
 
reklama
Rozwiązanie
Zrób tak jeśli nie będzie się działo nic niepokojącego to czekaj 2 tyg a jeśli plamienia czy ból brzucha bardzo możesz iść wcześniej [emoji6]
Witam
Ostatnia miesiączka 30 czerwca
13-14 lipca lipca owulacja
25 dnia cyklu (2 dni przed spodziewana miesiączka )beta hcg wyszła 78,5
A 48h później wynosiła 217
Przyrost 178% widać że jest ok tak wyliczył mi kalkulator beta hcg
Mam pytanie bo boję się że dużo za wcześnie ja zrobiłam i boję się czy coś nie będzie się działo . Czy powtarzać ie betę hcg np tydzień po spozniajacej się miesiączce ? Czy tak wystarczy już ?
Beta rośnie super teraz z tydzień poczekaj i wizyta u lekarza[emoji6]
 
A nie lepiej poczekaj 2 tygodnie? Po tygodniu będzie już coś widać ? Kurcze nie pamiętam jak było z córką bo rodziła ja 10 lat temu i wszystko zapomniałam ale na bank byłam po 2 tygodniach od spozniajacej się @ .
 
reklama
Bety już raczej nie musisz robić. Przyrost właściwy i teraz to tylko czekać na usg :) możesz iść za tydzień będzie widać pecherzyk z całkiem żółtym ale ja bym Ci radziła jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać 2 tygodnie to powinien być już zarodek z serduszkiem :)
 
Zrób tak jeśli nie będzie się działo nic niepokojącego to czekaj 2 tyg a jeśli plamienia czy ból brzucha bardzo możesz iść wcześniej [emoji6]
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry