reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta hcg

Rozwiązania
0
Witam drogie Panie, potrzebuję interpretacji wyniku beta-hcg mianowicie wynik to 17224,00ml/ul co to oznacza?

reklama

Liily

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie bardzo rozumiem pytanie , taki wynik świadczy o ciąży między 6-8 tygodniem . W takim wypadku lekarz będzie już w wstanie potwierdzić ten fakt po USG
Witam drogie Panie, potrzebuję interpretacji wyniku beta-hcg mianowicie wynik to 17224,00ml/ul co to oznacza?

Rozwiązania
0
Nie bardzo rozumiem pytanie , taki wynik świadczy o ciąży między 6-8 tygodniem . W takim wypadku lekarz będzie już w wstanie potwierdzić ten fakt po USG
Właśnie przed wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale chciałam się upewnić i zrobiłam dzisiaj z rana betę. I to ja nie rozumiem. Czyli to już 6-8 tydzień wow, a jeżeli wizytę u ginekologa mam na 16.12 to bez problemu lekarz będzie wstanie potwierdzić ciąże przez usg? Jejku nie mogę w to uwierzyć 😊

Liily

Rozwiązania
0
Wynik powyżej 5 już oznacza ciążę , zresztą na wyniku powinnaś mieć normy
Lekarz już teraz będzie w stanie zobaczyć ciążę na USG, także jak pójdziesz później to na pewno będzie wszystko widać . Kiedy ostatni raz miałaś okres ? Pamiętaj,że jeśli będziesz chciała starać się o becikowe to pierwsza wizyta u lekarza musi być przed 10 tygodniem, także u Ciebie już może być za późno .
Właśnie przed wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale chciałam się upewnić i zrobiłam dzisiaj z rana betę. I to ja nie rozumiem. Czyli to już 6-8 tydzień wow, a jeżeli wizytę u ginekologa mam na 16.12 to bez problemu lekarz będzie wstanie potwierdzić ciąże przez usg? Jejku nie mogę w to uwierzyć

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Właśnie przed wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale chciałam się upewnić i zrobiłam dzisiaj z rana betę. I to ja nie rozumiem. Czyli to już 6-8 tydzień wow, a jeżeli wizytę u ginekologa mam na 16.12 to bez problemu lekarz będzie wstanie potwierdzić ciąże przez usg? Jejku nie mogę w to uwierzyć
Stawiałabym na początek 6. U mnie w 5+2 było ponad 21 tysięcy. Ale i tak serduszko powinnaś już zobaczyć.

Rozwiązania
0
Tak przy takim wyniku powinien być już zarodek z bijącym serduszkiem ,a kiedy miałaś ostatni @?
Ostatnio @ mialam 19-24.10., jeszcze chciałam zapytać czy jak pracuje to jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to wpisze mi zwolnienie lekarskie bez usg z samym wynikiem bety? Do wizyty u ginekologa jest jeszcze troszkę czasu a przyznam, że nie czuję się najlepiej. Moja praca to ciągły stres taki rollercoaster. Nie jest ciężka pod względem fizycznym ale wymaga dużego skupienia i braku pomyłek. A ja jestem ciągle zmęczona i rozkojarzona. Zdarza mi się zapominać o ważnych rzeczach.

LadySnow

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ostatnio @ mialam 19-24.10., jeszcze chciałam zapytać czy jak pracuje to jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to wpisze mi zwolnienie lekarskie bez usg z samym wynikiem bety? Do wizyty u ginekologa jest jeszcze troszkę czasu a przyznam, że nie czuję się najlepiej. Moja praca to ciągły stres taki rollercoaster. Nie jest ciężka pod względem fizycznym ale wymaga dużego skupienia i braku pomyłek. A ja jestem ciągle zmęczona i rozkojarzona. Zdarza mi się zapominać o ważnych rzeczach.
Może wypisać, choć nie jestem pewna czy ogólny wypisuje zwolnienie z kodem B
Możesz powiedzieć przecież jak się czujesz, tym bardziej jak masz wymioty czy inne męczące dolegliwości

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Nie wypisze raczej. Powinnaś iść do ginekologa po zwolnienie, tym bardziej, że jesteś już na takim etapie ciąży, że na usg wszystko będzie dokładnie już widać.

reklama

Cookie_

Rozwiązania
0
Będąc już w ciąży i posiadając kartę złapała mnie wirusowka. Lekarz rodzinny bez problemu wpisał zwolnienie z kodem ciążowym.
Jeśli nie masz jeszcze karty to może wypisać Ci zwykle płatne w 80% jednak nie na "ciążę" bo sama ciąża nie jest jednostką chorobową.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
alanowa26 Staramy się 5
M Potrzebuję porady 16
A Ciąża, poród, połóg 15
C Potrzebuję porady 29
L Potrzebuję porady 9
Do góry