reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

CiemnaMasa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
191
Witajcie.
Chciałabym zasięgnąć informacji na temat przyrost betaHCG. Tydzień ok 5-6.
19/12 - 921.7
23/12 - 2248
27/12 - 3348
Od wczoraj pobolewał mnie brzuch, pęcherz, już sama nie wiem. Nie mogłam usiąść na pupie czułam jakbym miała kaktusa.. dzisiaj dużo lepiej. Fakt, że w święta dużo namieszałam i zastanawiam się czy to efekt świątecznych perypetii czy biorąc pod uwagę niski przyrost może początki.. hmm poronienia? Nie krwawię, biorę luteinę, progesteron na poziomie 53.1.
Proszę o poradę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Jutro jadę na ostatnie USG. W niedzielę będę u siebie, mam dzwonić rano w poniedziałek może lekarz mnie przyjmie jako nagły przypadek. Jeśli nie to będę czekać do środy, bo w środy mogę porozmawiać z lekarzem telefonicznie.
Niestety nie wygląda to zbyt dobrze, powinna co 48h wzrastać o minimum 66% . Ktory to dziwn po owulacji?
Witajcie.
Chciałabym zasięgnąć informacji na temat przyrost betaHCG.
19/12 - 921.7
23/12 - 2248
27/12 - 3348
Od wczoraj pobolewał mnie brzuch, pęcherz, już sama nie wiem. Nie mogłam usiąść na pupie czułam jakbym miała kaktusa.. dzisiaj dużo lepiej. Fakt, że w święta dużo namieszałam i zastanawiam się czy to efekt świątecznych perypetii czy biorąc pod uwagę niski przyrost może początki.. hmm poronienia? Nie krwawię, biorę luteinę, progesteron na poziomie 53.1.
Proszę o poradę
 
Ciężko ocenić. Ostatnia miesiączka 30/10, później 30/11 trzydniowe plamienie. Pierwszy pozytywny test z bladą kreską wyszedł 12/12. Teraz jestem 4 dni przed okresem.
 
Badanie mogę wykonać dopiero w poniedziałek. USG mam 2/1. Nie nastawiam się zbyt optymistycznie. Ale.. chciałabym wiedzieć czy mogę spodziewać się normalnie miesiączki za 4 dni czy przyjdzie wszystko niespodziewanie.
 
reklama
reklama
Po dwóch latach starań to ogromny krok w przód, że zaszłam w ciążę. Tego pozytywnego akcentu się trzymam.
Jedno czego się obawiam to to, że wszystko przyjdzie z zaskoczenia, a przed Nami 12 h drogi do domu. Bo wnioskuję po Waszych komentarzach, że też wielkich nadziei tj ja nie widzicie.
 
Do góry