reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Cześć,
Mam nieregularne cykle z mężem staram się o dzidziusia. Według moich wyliczeń okres powinnam mieć 27.06 nie dostałam więc skusiłam się na test ciążowy najpierw zrobiłam dwa z czego jeden pokazał druga bladą kreskę po czasie ale następnego dnia zrobiłam dwa i też po czasie pokazały dwie kreski. Poszlam na bete a tam tylko 2.30 czy to moze oznaczac definitywnie brak ciazy czy jest szansa ze jest bardzo wczesnie? Od czasu do czasu zaboli mnie podbrzusze ale nie tak bardzo jak ostatni okres
 
reklama
Cześć,
Mam nieregularne cykle z mężem staram się o dzidziusia. Według moich wyliczeń okres powinnam mieć 27.06 nie dostałam więc skusiłam się na test ciążowy najpierw zrobiłam dwa z czego jeden pokazał druga bladą kreskę po czasie ale następnego dnia zrobiłam dwa i też po czasie pokazały dwie kreski. Poszlam na bete a tam tylko 2.30 czy to moze oznaczac definitywnie brak ciazy czy jest szansa ze jest bardzo wczesnie? Od czasu do czasu zaboli mnie podbrzusze ale nie tak bardzo jak ostatni okres
Ciąży nie ma, a raczej była biochemia. Czyli beta się pojawiła (testy ciążowe pozytywne) ale zaczęła spadać. Beta w tym okresie powinna być już trzycyfrowa.
 
Cześć,
Mam nieregularne cykle z mężem staram się o dzidziusia. Według moich wyliczeń okres powinnam mieć 27.06 nie dostałam więc skusiłam się na test ciążowy najpierw zrobiłam dwa z czego jeden pokazał druga bladą kreskę po czasie ale następnego dnia zrobiłam dwa i też po czasie pokazały dwie kreski. Poszlam na bete a tam tylko 2.30 czy to moze oznaczac definitywnie brak ciazy czy jest szansa ze jest bardzo wczesnie? Od czasu do czasu zaboli mnie podbrzusze ale nie tak bardzo jak ostatni okres
ja powtórzyłabym betę jutro jeszcze raz dla jasności bo owulacja i zagnieżdżenie mogły się przesunąć.
 
Możesz powtórzyć betę dla uspokojenia, ale to raczej była ciąża biochemiczna.
Przy wartości 2.30 na testach nie byłoby nic widać, bo najniższa czułość to 10.
 
Cześć,
Mam nieregularne cykle z mężem staram się o dzidziusia. Według moich wyliczeń okres powinnam mieć 27.06 nie dostałam więc skusiłam się na test ciążowy najpierw zrobiłam dwa z czego jeden pokazał druga bladą kreskę po czasie ale następnego dnia zrobiłam dwa i też po czasie pokazały dwie kreski. Poszlam na bete a tam tylko 2.30 czy to moze oznaczac definitywnie brak ciazy czy jest szansa ze jest bardzo wczesnie? Od czasu do czasu zaboli mnie podbrzusze ale nie tak bardzo jak ostatni okres
Zgadzam się, coś mogło się zadziać, w sensie plemnik dotarł do jajeczka, bo od tego momentu jajeczko zaczyna produkować bhcg, ale nawet nie zdażyło się zagnieździć, nie nazywałaby tego poronieniem, bo do ciąży nawet nie doszło. To tak jak dostajesz na jesień kataru - nikt nie mówi od razu, ze chorowałam na grypę lub jesteś przeziębiona, bo to tylko katar np. 2-dniowy, no ale coś tam się zadziało, ze katar się pojawił. Głowa do góry i próbujcie s następnym cyklu, ja tez w pierwszym miesiacu starań miałam betę 17, a po 3 dniach przyszedł okres, w następnym cyklu się już udało :) organizm chyba doznał szoku, ze się coś takiego jak plemniki pojawiło w tamtych okolicach, i za drugim razem już ogarnął po co to ;) hehe
 
reklama
Zgadzam się, coś mogło się zadziać, w sensie plemnik dotarł do jajeczka, bo od tego momentu jajeczko zaczyna produkować bhcg, ale nawet nie zdażyło się zagnieździć, nie nazywałaby tego poronieniem, bo do ciąży nawet nie doszło. To tak jak dostajesz na jesień kataru - nikt nie mówi od razu, ze chorowałam na grypę lub jesteś przeziębiona, bo to tylko katar np. 2-dniowy, no ale coś tam się zadziało, ze katar się pojawił. Głowa do góry i próbujcie s następnym cyklu, ja tez w pierwszym miesiacu starań miałam betę 17, a po 3 dniach przyszedł okres, w następnym cyklu się już udało :) organizm chyba doznał szoku, ze się coś takiego jak plemniki pojawiło w tamtych okolicach, i za drugim razem już ogarnął po co to ;) hehe
Czekam na ten okres ale nie nadchodzi ale podbrzusze rano mnie dalej boli.. ogolnie staram sie juz dluzszy czas ale dopiero ten cykl zaobserowalam ze jest inny od poprzednich
 
reklama
Do góry