reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Ania 8523

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Listopad 2020
Postów
35
Witajcie,
Dziś wykonałam badanie beta hcg, po wcześniejszych pozytywnych testach ciążowych. Beta wynosi 30. Prawdopodobnie do zapłodnienia doszło 16 października. Czy w takim razie beta nie powinna być wyższa? Tyle się naczytalam, że jestem załamana. Nie mam żadnych niepokojących objawów typu ból brzucha, czy plamienia. Ale ta niska beta jestem załamana. Czy któraś z Was też miała tak niska i mimo to udało się szczęśliwie donosić ciążę?
 
reklama
Hej, powtórz badanie po 48h żeby zobaczyć czy przyrost jest prawidłowy. Może Cię nie pocieszę, bo ja miałam w 12 dni po owulacji betę 13, w 14 dniu 27 i niestety po jakimś tygodniu zaczęłam krwawić. Już w następnym cyklu się udało i w 14 dpo była beta 180. Też przeszukiwałam internet i znalazłam takie historie, że przy tak niskich betach wszystko było w porządku. Może miałaś jednak później owulację? Ja się wtedy nastawiłam tak 50/50 że będzie dobrze i dobrze zrobiłam, bo szybko się pozbierałam.
 
Witajcie,
Dziś wykonałam badanie beta hcg, po wcześniejszych pozytywnych testach ciążowych. Beta wynosi 30. Prawdopodobnie do zapłodnienia doszło 16 października. Czy w takim razie beta nie powinna być wyższa? Tyle się naczytalam, że jestem załamana. Nie mam żadnych niepokojących objawów typu ból brzucha, czy plamienia. Ale ta niska beta jestem załamana. Czy któraś z Was też miała tak niska i mimo to udało się szczęśliwie donosić ciążę?
 
U mnie najprawdopodobniej do zapłodnienia doszło 18 października. Okres miałam 1 października. Pierwszą betę robiłam 29 października i była 27,5. 31 października 83,6 no i dzisiaj 2.11 beta 238,6. W środę mam lekarza. I powiem Ci,że też się naczytałam. Niby wszystko ok, a ja się zamartwiam.
 
U mnie najprawdopodobniej do zapłodnienia doszło 18 października. Okres miałam 1 października. Pierwszą betę robiłam 29 października i była 27,5. 31 października 83,6 no i dzisiaj 2.11 beta 238,6. W środę mam lekarza. I powiem Ci,że też się naczytałam. Niby wszystko ok, a ja się zamartwiam.
Kochana, skoro tak ładnie rośnie to nie ma się czym martwić :) ja właśnie pójdę zrobić kolejne badanie w środę, oby i u mnie tak ładnie urosła. :)

Trzymam za Ciebie kciuki! Rośnijcie zdrowo!
 
Zrób koniecznie. Trzymam za Ciebie kciuki. Jedziemy na jednym wózku... Dobrze mieć taki kontakt z kimś,kto jest w podobnej sytuacji. U mnie chyba już hormony działają, bo przeryczalam całe popołudnie 😑
odezwij się jak będziesz chciała się "wyżalić".. widzę po sobie ile się wsparcia szuka u kogoś, kto ma podobnie 🌸
 
reklama
Do góry