reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

No to Ty jesteś książkowa... Ja coś nie bardzo... W pierwszej ciąży baaardzo bolały mnie piersi.. teraz czasem czuję brzuch jak na miesiączkę i tyle.. wolałabym mieć jednak objawy
 
reklama
No to Ty jesteś książkowa... Ja coś nie bardzo... W pierwszej ciąży baaardzo bolały mnie piersi.. teraz czasem czuję brzuch jak na miesiączkę i tyle.. wolałabym mieć jednak objawy
Prędzej czy później na pewno się pojawia! Wtedy będziesz żałować, że chciałaś 😂😂
 
Hehe..no jednak wolałabym teraz ,bo bynajmniej wiesz,że w tej ciąży jesteś 🤦 a ja się ino martwię....grrrr
 
Czekam z niecierpliwością..to będą długie dwa tygodnie... Ty też koniecznie daj znać jak wizyta 😊😊😊
 
Dziewczyny w którym tygodniu ciąży jesteście?
Ja jestem w 5tc i zauważyłam,że moja szyjka macicy jest uchylona, dotychczas była zamknięta :( dzwoniłam do położnej, ale powiedziała,że dopóki dużo krwi się nie pojawi to nic nie zrobią :( jutro idę powtórzyć bętę, zobaczyć jak przyrasta i też bardzo się stresuje :( pierwsze USG dopiero 1 grudnia :(
Strasznie się boje,że znów stracę tą ciążę :(
Macie jakieś objawy? Boli was podbrzusze jak na @? U mnie prócz pobolewania brzuszka i częstszego chodzenia do wc nie ma żadnych objawów.
 
Dziewczyny w którym tygodniu ciąży jesteście?
Ja jestem w 5tc i zauważyłam,że moja szyjka macicy jest uchylona, dotychczas była zamknięta :( dzwoniłam do położnej, ale powiedziała,że dopóki dużo krwi się nie pojawi to nic nie zrobią :( jutro idę powtórzyć bętę, zobaczyć jak przyrasta i też bardzo się stresuje :( pierwsze USG dopiero 1 grudnia :(
Strasznie się boje,że znów stracę tą ciążę :(
Macie jakieś objawy? Boli was podbrzusze jak na @? U mnie prócz pobolewania brzuszka i częstszego chodzenia do wc nie ma żadnych objawów.
 
reklama
Ja jestem w 6 tygodniu, dziś byłam na USG i widać tylko pęcherzyk ciążowy. Też się bardzo denerwuje. Bo wczoraj mnie na wieczór bolały piersi, dziś w ogóle. Trochę boli mnie podbrzusze i kłuje w środku. Normalnie oszaleć idzie.
 
Do góry