reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Ja to bym najlepiej co dwa dni na bete biegała...a tylko doszukuje się objawów i najlepiej jakbym rzygala i jakby mnie cycki bolały non stop... A ja to właśnie objawy mam bardzo delikatne
 
reklama
Hej 😊
Dziewczyny,w piątek powinnam dostać @,nie dostała,zrobiłam test negatywny, wczoraj zrobiłam dwa testy pozywtyny,dzisiaj beta i wynik 29.40,w czwartek jak zrobię powinna się podnieść? To bardzo chyba wczesna ciąża? Jakoś jak zaczełam tu przeglądać bety innych to mają mega wysokie w porównaniu do mojej😔
Nie patrz na wyniki innych, najważniejszy jest przyrost. Powtórz wynik i sprawdź czy beta prawidłowo przyrasta. 😃
 
Ja jak zrobiłam pierwszą betę,to miałam 27,5. Tak , Twoja beta to bardzo wczesna ciąża, bierz kwas foliowy i dbaj o siebie. Ja robiłam też bardzo wcześnie betę,bo czekalam na tą ciążę. Też jestem dopiero w 6 tygodniu, ale pociesze Cię, że zrobiłam betę 4 razy i ostatnią w sobotę, miałam 3000 . Już chyba nie będę robić,bo idzie zwariować. Za dwa tygodnie mam dopiero wizytę,bo jak na taką wczesną ciążę,to nic jeszcze nie było widać, oprócz pęcherzyka ciążowego.
 
Ja jak zrobiłam pierwszą betę,to miałam 27,5. Tak , Twoja beta to bardzo wczesna ciąża, bierz kwas foliowy i dbaj o siebie. Ja robiłam też bardzo wcześnie betę,bo czekalam na tą ciążę. Też jestem dopiero w 6 tygodniu, ale pociesze Cię, że zrobiłam betę 4 razy i ostatnią w sobotę, miałam 3000 . Już chyba nie będę robić,bo idzie zwariować. Za dwa tygodnie mam dopiero wizytę,bo jak na taką wczesną ciążę,to nic jeszcze nie było widać, oprócz pęcherzyka ciążowego.
Dziękuję ♥️♥️♥️
 
Hej 😊
Dziewczyny,w piątek powinnam dostać @,nie dostała,zrobiłam test negatywny, wczoraj zrobiłam dwa testy pozywtyny,dzisiaj beta i wynik 29.40,w czwartek jak zrobię powinna się podnieść? To bardzo chyba wczesna ciąża? Jakoś jak zaczełam tu przeglądać bety innych to mają mega wysokie w porównaniu do mojej😔
Liczy się przyrost, jak na 4 dni po terminie @ ,trochę niska ,ale to jeszcze o niczym nie przesadza
 
Dzziewczyny ja cykle co 25 dni. Miesiaczka ostatnia 15 pazdziernik.. a beta dzis 125 😁 Powtorka w czwartek tez sie stresuje ale bedzie dobrze tak sie nastawiam nie stresuje . Trzymam za Was mocno kciuki i za siebie tez 😅 ginekologa mam we wtorek . Pozdrawiam
 
reklama
Do góry