reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
Ja też tak robiłam tą betę.. zaczynałam od 27,5 29 października. W sobotę miałam 3000. Ale już chyba nie zrobię,bo za dużo stresu... zaczekam do wizyty, mam za 1,5 tygodnia...ale stressss
 
Ja też tak robiłam tą betę.. zaczynałam od 27,5 29 października. W sobotę miałam 3000. Ale już chyba nie zrobię,bo za dużo stresu... zaczekam do wizyty, mam za 1,5 tygodnia...ale stressss
Ja powtarzam betę, bo zauważyłam różowy śluz i się martwię.
Wizytę mam dopiero na 1 grudnia więc doskonale cię rozumiem 🙈
 
reklama
Ale takie brudzenia na początku, to chyba normalne. Zarodek się implantuje. Ewentualnie przyspieszyłabym wizytę. Może jakiś progesteron przepisze. Ale doskonale rozumiem Twój stres...
 
Do góry