reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
2 Listopad 2020
Postów
13
Witam,
czuje, że jestem w ciąży. Od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze, mam podwyższona temperature ciała, piersi są bardzo tkliwe i pojawiły się na nich mocno widoczne żyłki. Jestem też bardzo zmęczona.
Nie planowaliśmy dziecka ale założyliśmy z partnerem że jeśli się uda to fajnie, w moje dni płodne odbyliśmy pełen stosunek. Obecnie pozostało tydzień do planowej miesiączki, nie wytrzymałam i wykonałam test beta hcg: wynik 0.200 mIU/ml co wskazuje na brak ciąży. Czy mimo wszystko jeśli nie dostanę miesiączki powinnam zbadać jeszcze raz? Czy już na 100% wiadomo, że nie tym razem?
 
reklama
Moim zdaniem na objawy o których piszesz jest za wcześnie. Może to być po prostu PMS ale trzymam kciuki zeby jednak ciaza.
Test lub bete wykonaj najwcześniej w dniu planowanej miesiaczki.
 
Moim zdaniem na objawy o których piszesz jest za wcześnie. Może to być po prostu PMS ale trzymam kciuki zeby jednak ciaza.
Test lub bete wykonaj najwcześniej w dniu planowanej miesiaczki.
Po prostu nigdy aż tak mocnego PMS nie miałam i te bóle podbrzusza i temperatura nigdy nie występowały dlatego mnie to zastanawia, do tego piersi bolą mnie strasznie wręcz w pewnych momentach tak mnie to frustruje że zaczynam płakać 😀 muszę w takim razie być cierpliwa i poczekać na miesiączkę
 
Po prostu nigdy aż tak mocnego PMS nie miałam i te bóle podbrzusza i temperatura nigdy nie występowały dlatego mnie to zastanawia, do tego piersi bolą mnie strasznie wręcz w pewnych momentach tak mnie to frustruje że zaczynam płakać 😀 muszę w takim razie być cierpliwa i poczekać na miesiączkę
Pamiętaj że nie każdy cykl jest taki sam ale bede trzymac kciuki zeby u Ciebie okazało się że to ten szczęśliwy cykl :)
 
Betę oznacz w dniu spodziewanej @, wcześniej nie ma sensu, bo zamiast się opierać na wyniku, to obliczasz i kombinujesz, czy może nie za wcześnie ;)
Objawy owszem, ciążowe, ale niestety organizm lubi płatać figle i możesz sobie je po prostu "wkręcać".
Czekamy na wieści za tydzień i trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli :)
 
Ja jestem w podobnej sytuacji, @ mam dostac za tydzien we wtorek i juz cierpliwosc mi sie konczy ale wiem ze musze przeczekac do wtorku.. Musimy byc poprostu cierpliwe.. [emoji4]
 
Do góry