reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
11
Witam w piątek 22.02 poszłam do ginekologa aby umówić się na transfer ale okazało się że jest lekkie brązowe plamienie. Pan Doktor z automatu kazał zrobić test ciąży wyszedł jedna kreska ciemna jedna blada. Na usg nic nie widać.... poszłam zrobić 22.01 betę wynik 54.7 dzisiaj 24.01 wynik bety 113 zastanawiam się czy to wynik prawidłowy. Nie będę ukrywać że strasznie się boję ponieważ w 2018 miałam ciążę pozamaciczna A w 2019 poronienie w 8 tyg ciąży ponieważ jajo było puste. Pomóżcie
 
reklama
Wygląda na to że jesteś w ciąży :) Gratulacje! Kontaktowałaś się z lekarzem w kwestii wyników? Rzeczywiście przydałby się duphaston jeśli plamisz i może badanie poziomu progesteronu. Przy tak niskiej becie oczywiście nic nie będzie jeszcze widać więc trzymam kciuki za dobry przyrost :)
 
Z lekarzem jestem w stałym kontakcie. Napisał że wyniki ok. Spokojnie. Czekamy .
We wtorek idę na kolejną Betę. Mam leki Acard Luteina 2x1 Kwas Foliowy Vitamina D i Femibion
 
Nie można nazwać tego plamieniem bo przy podcieraniu się nic nie ma np mam na wkładce coś ale to mi się wydaje bardziej że od leków tzn od Luteiny bo mam rano i wieczorem
 
Nie można nazwać tego plamieniem bo przy podcieraniu się nic nie ma np mam na wkładce coś ale to mi się wydaje bardziej że od leków tzn od Luteiny bo mam rano i wieczorem
Jeśli masz możliwość to może skonsultuj to szybko z lekarzem. Masz leki więc trzeba mieć nadzieje, ze tym razem wszystko będzie dobrze. Przyrost rzeczywiście nie jest największy, ale może lepiej aby ginekolog powiedział Ci czy jest czym się martwić.
 
reklama
Do góry