reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Tylko zastanawiam się bo 20 listopada nie bylo widać nic a 25 listopada już może być ?jestem kompletnie zielona w tym dodam że strasznie mnie mdli aż cofa od dwóch dni
Bo to są milimetrowe wielkości. To nie jest tak, że zachodzisz w ciążę i od razu widać, musi urosnąć, żeby było widoczne. I tak jak mówiłam, nastaw się na to, że może nie być widać zarodka, bo będzie jeszcze za wcześnie.
 
Bo to są milimetrowe wielkości. To nie jest tak, że zachodzisz w ciążę i od razu widać, musi urosnąć, żeby było widoczne. I tak jak mówiłam, nastaw się na to, że może nie być widać zarodka, bo będzie jeszcze za wcześnie.
Nie chodzi mi o zarodek tylko o potwierdzenie pęcherzyka ciążowego bo w pon nie było nawet tego chyba że mi o tym nie powiedział bo wgl ze mną nie rozmawiał
 
Tylko zastanawiam się bo 20 listopada nie bylo widać nic a 25 listopada już może być ?jestem kompletnie zielona w tym dodam że strasznie mnie mdli aż cofa od dwóch dni
Mogło tak być, beta podwaja się średnio co 48 h. A pęcherzyk w macicy jest widoczny około 1000. Jak miałaś 700 betę w pon no to mogło nie być widać pęcherzyka. Teraz już będzie można go uwidocznić, oby w macicy. I wieku ciąży nie określa na podstawie bety tylko na początku na pdostwei OM na początku, potem koryguje się wiek ciąży na podstawie kolejnych USG.
 
Mogło tak być, beta podwaja się średnio co 48 h. A pęcherzyk w macicy jest widoczny około 1000. Jak miałaś 700 betę w pon no to mogło nie być widać pęcherzyka. Teraz już będzie można go uwidocznić, oby w macicy. I wieku ciąży nie określa na podstawie bety tylko na początku na pdostwei OM na początku, potem koryguje się wiek ciąży na podstawie kolejnych USG.
Dziękuje za odpowiedz ♥️Ja jestem zielona w tym to pytam super że jest taki forum jutro mam wizytę o 16 zobaczymy co pokaże
 
reklama
Rozumiem i dlatego chce iść żeby zobaczyć chociaż pęcherzyk ciążowy a jeśli taka beta to powinien już być
Sprawdź, czy jest w macicy, bo widzę, że nie daje Ci to spokoju, a spokój teraz jest bardzo ważny dla dzidziusia. 😊 Później sobie odczekasz i zobaczysz zarodek. Nie wiem, co to za problem, żeby iść dwa, trzy razy do lekarza. 😉 Sama jestem po ciąży pozamacicznej i gdybym wtedy czekała, aż pojawi się zarodek, to różnie mogłoby się to skończyć. Teraz w obecnej, prawidłowej ciąży też poszłam wcześniej, przy wartości 2000 było ładne, grube endometrium i pęcherzyk ciążowy na właściwym miejscu. I mogłam przynajmniej odetchnąć z ulgą, że jakikolwiek ból, ucisk, promieniowanie do pachwiny nie jest spowodowane nieprawidłowym zagnieżdżeniem. 😊
 
Do góry