reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

bienius992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2019
Postów
244
Cześć chciałabym się zapytać co to za dziwny wynik bety 0,8 mam bo jestem 14 dni po ovitrelle i 12 dni po inseminacji? Taki wynik oznacza jeszcze pozostałości po zastrzyku? 🤔🤔 Z góry dziękuję za odpowiedzi ☺️
 
reklama
Cześć chciałabym się zapytać co to za dziwny wynik bety 0,8 mam bo jestem 14 dni po ovitrelle i 12 dni po inseminacji? Taki wynik oznacza jeszcze pozostałości po zastrzyku? 🤔🤔 Z góry dziękuję za odpowiedzi ☺️
Beta poniżej 5 oznacza brak ciąży.
Nie ma większego znaczenia czy wynik wynosi 0,1 czy 0,45.
 
Cześć chciałabym się zapytać co to za dziwny wynik bety 0,8 mam bo jestem 14 dni po ovitrelle i 12 dni po inseminacji? Taki wynik oznacza jeszcze pozostałości po zastrzyku? 🤔🤔 Z góry dziękuję za odpowiedzi ☺️
0,8 jest mniejsze niż 5 więc w ciąży nie jesteś i raczej nie ma szans na to w tym cyklu.
 
Ja zdaje sobie sprawę z tego że to nie ciąża tylko zastanawiam się dlaczego po 14 dniach od ovitrelle beta hcg jeszcze w jakimś stopniu utrzymuje się w organizmie skoro na ulotce jest ze do 10 dni 🤔
 
Ja zdaje sobie sprawę z tego że to nie ciąża tylko zastanawiam się dlaczego po 14 dniach od ovitrelle beta hcg jeszcze w jakimś stopniu utrzymuje się w organizmie skoro na ulotce jest ze do 10 dni 🤔
Nie utrzymuje się. Beta 0,8 to wynik, który ja mogę mieć jak sobie teraz z biegu pójdę do labu. Dlatego ciąża jest od 5, a nie od 0,01.
 
Ja zdaje sobie sprawę z tego że to nie ciąża tylko zastanawiam się dlaczego po 14 dniach od ovitrelle beta hcg jeszcze w jakimś stopniu utrzymuje się w organizmie skoro na ulotce jest ze do 10 dni 🤔

Organizm ludzki w jakis tam znikomych ilosciach moze produkowac beta HCG. Dlatego ciaze potwierdza sie przy wyniku powyzej 5.
 
Jestem po ovitrel
6dni po zastrzyku moj wynik byl 16
Niestety teraz spadl do 2 .. i czekam co teraz ..moj lekarz stwierdzil ,ze ovitrel nie podbija Hcg ..:/
 
Jestem po ovitrel
6dni po zastrzyku moj wynik byl 16
Niestety teraz spadl do 2 .. i czekam co teraz ..moj lekarz stwierdzil ,ze ovitrel nie podbija Hcg ..:/
podbija - zmień lekarza 😖 wystarczy nasikać na test po przyjęciu ovitrelle i będzie pozytywny i nie będzie to ciaza. Nawet w ulotce jest to napisane
 
reklama
Do góry