reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BETA HCG

Dołączył(a)
29 Sierpień 2023
Postów
11
Cześć dziewczyny, stymuluje owulacje Clostilbegyt i w drugiej fazie cyklu Duphaston, 20.07 była ostatnia miesiączka, nastepna powinna być 21.08 zamiast tego są dwie kreski na teście, wczoraj zrobiłam betę i wyniosła 517, czy to dużo za mało? Czy któraś może tak miała i może mnie uspokoić?
 
reklama
Cześć dziewczyny, stymuluje owulacje Clostilbegyt i w drugiej fazie cyklu Duphaston, 20.07 była ostatnia miesiączka, nastepna powinna być 21.08 zamiast tego są dwie kreski na teście, wczoraj zrobiłam betę i wyniosła 517, czy to dużo za mało? Czy któraś może tak miała i może mnie uspokoić?
Pojedyńczy wynik oznacza tylko tyle,że jestes w ciąży. Jak chcesz możesz zbadać jutro przyrost.
 
A co w przypadku kiedy wynik jest zbyt niski do zakładanego wieku ciąży? Chyba nie chce badać przyrostu, za tydzień w środę mam usg i poczekam bo nerwowo można się wykończyć. Ogólnie też nic mnie nie boli nie plamię, oprócz zwyczajnych systemów ciążowych wszystko ok. Zrozumcie panikę 🙄
 
A co w przypadku kiedy wynik jest zbyt niski do zakładanego wieku ciąży? Chyba nie chce badać przyrostu, za tydzień w środę mam usg i poczekam bo nerwowo można się wykończyć. Ogólnie też nic mnie nie boli nie plamię, oprócz zwyczajnych systemów ciążowych wszystko ok.
A co w przypadku kiedy wynik jest zbyt niski do zakładanego wieku ciąży? Chyba nie chce badać przyrostu, za tydzień w środę mam usg i poczekam bo nerwowo można się wykończyć. Ogólnie też nic mnie nie boli nie plamię, oprócz zwyczajnych systemów ciążowych wszystko ok. Zrozumcie panikę 🙄

Zrozumcie panikę 🙄J
 
Rozumiem doskonale - jestem w tej samej sytuacji ci ty.
Test zrobiony rowno tydz temu w srode, w sob beta 497 😶 spanikowalam, mam za soba ciążę ektopową, wiec od razu pomyslalam ze to powtorka.
Ale nie. Bylam u gin w pon, aby chociaz zobaczyc czy jest w dobrym miejscu. Jest w macicy 🙃 do tego powtorzylam bete i wynik 1167. Gin powiedziala ze niski wynik nic nie znaczy zlego, najwazniejszy jest przyrost. Powtarzaj sobie bete co dwa dni i licz przyrost ( sa kalkulatory w necie do tego).
Nie martw sie. Prawda jest taka ze zupelnie nie mamy wplywu na to co sie tam dzieje, co ma byc to będzie. ❤️‍🩹
 
Dziewczyny powtórzyłam wczoraj bete, spadła na 360...dziś byłam na usg żeby zobaczyć czy ciaża nie jest pozamaciczna, na szczęście nie. Pęcherzyk w macicy ma 4.5 mm, gin kazała odstawić Duphaston i czekać na poronienie...
 
Dziewczyny powtórzyłam wczoraj bete, spadła na 360...dziś byłam na usg żeby zobaczyć czy ciaża nie jest pozamaciczna, na szczęście nie. Pęcherzyk w macicy ma 4.5 mm, gin kazała odstawić Duphaston i czekać na poronienie...
Monitoruj betę czy spada bo dziwne, że lekarz w ogóle dojrzał pęcherzyk. Pierwszą betę robiłaś w poniedziałek?
 
reklama
Do góry