reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dołączył(a)
10 Październik 2023
Postów
14
Witam serdecznie :).

Test owulacyjny wyszedł pozytywny w 19 dniu cyklu. W 28 dniu cyklu Beta HCG 6,8. Po 47 godzinach drugie oznaczenie: 22,25. Czy jest w porządku ? Czy powtarzać jeszcze raz Beta HCG ?
 
reklama
Witam. Chciałabym się zapytać, ponieważ w 33dc beta wyszła 37,7 mlU/ml dwa dni później 28,2 mlU/ml, jest to dość spory spadek i moje pytanie czy któraś z was była w takim przypadku a ciąża jednak się rozwinęła? Do ginekologa dopiero idę we wtore, ale ta nie pewność zżera mnie od środka.
 
Witam. Chciałabym się zapytać, ponieważ w 33dc beta wyszła 37,7 mlU/ml dwa dni później 28,2 mlU/ml, jest to dość spory spadek i moje pytanie czy któraś z was była w takim przypadku a ciąża jednak się rozwinęła? Do ginekologa dopiero idę we wtore, ale ta nie pewność zżera mnie od środka.
Spadek zazwyczaj oznacza, że ciąża przestała się rozwijać. Więc moim zdaniem musisz przygotować się na krwawienie w niedługim czasie.
 
reklama
Do góry