reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

moj gine powiedzial mi aby powtorzyc po 48 godzinch ,jezeli beta hcg sie podwoi to znaczy ze wszystko jest ok,jak masz mozliwosc to zrob jutro,
 
reklama
Witam, po pierwsze przepraszam, jeżeli piszę o tym w złym dziale, ale odchodzę od zmysłów i potrzebuję szybkiej pomocy

Jestem w 10 tyg, no prawie 11. Wczoraj robiłam bete i wyszła 60878,7. Wcześniej robiłam bete 21.11 i miała 52022,8. Wtedy było wszystko ok, biło serduszko 166/min, bo robiłam też USG. Dziś się martwię. Nie wiem, czemu beta jest tak niska. Pomóżcie mi. Wiem, że muszę iść do lekarza i więcej się dowiedzieć, więc pójdę w poniedziałek, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś od Was. Czy miałyście podobnie, albo wiecie coś na ten temat. Strasznie się boję, to moja pierwsza ciąża. Dodam jeszcze, że nie mam żadnych objawów, może na początku ciąży chciało mi się spać trochę i słabo się czułam, poza tym piersi bolą i trochę urosły, ale do tej pory żadnych innych objawów nie miałam. Zaczynam się martwić tą betą.

Pomóżcie.

Sylwia.
 
witam dziewczynym po tym co tu przeczytałam juz ma dola

robilm dzis bete i wynosla 661, i nie wiem czy to nie zamlo okres mi sie sposnia 10 dni co o tym myslicie?
 
Wynik Bety jest w normie, ale co można powiedzieć jak nie wiadomo kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Te normy mają ogromną rozpiętość. A po co w ogóle robiłaś tą betę? Który to tydzień? 5? Trzeba powtórzyć dziś badanie. A i tak najbardziej miarodajne jest USG.
 
dziekuje za odp a robiłam bete bo chciałam potwierdzic test z moczu, bo juz raz miałam z tym problem ze test wyszedl pozytywny a beta byla z niska i ciazy w rzeczywistosci nie bylo. bete powtorzyłam ale usze czekac bo tym razem wynik dopiero u ginekologa odbiore jutro. dzis jest 15 dzen bez okresy i czekam dalej moze sie jednak udalo
 
Byłam dzisiaj u innego gina, zrobiła usg dopochwowe i wszytsko gra, do niczego nie mogła się przyczepić. A do wysokiej bety stwierdziła, że w jakis normach naciąganych sie mieszcze i może akurat to był szczyt bety u jednych szczyt jest w 8 tyg u innych w 10 u jeszcze innych w 11 tyg. Nie powiem uspokoila mnie bardzo. Nie wiem czy bede badac bete ilościowo jeszce czy to ma sens? 7 kwietnia ide na usg genetyczne i na test pappa więc tego będę się trzymać.
A dziecko jest jedno:)))))
Hej, jak się skończyła Twoja historia? jestem w 9 tygodniu i beta wyszla mi 280 000, średnio się czuje, na usg wszystko w porządku, ale lekarze nie wykluczają ze zaśniad groniasty może się jeszcze pojawić.
 
reklama
Witam, mam pytanie dla osób które przyjmowały accofil czy zdążyła się wam sytuacja że beta HCG zwolniła podczas zmiany dawki accofilu?
 
Do góry