reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

dla mnie sprawa się już wyjaśniła
dziękuję za wszystkie rady i podtrzymywanie na duchu
poniedziałkowe prywatne USG 3D wykryło coś poza macicą
następnego dnia rano byłam już na oddziale
a wieczorem po zabiegu.
ciąża była pozamaciczna, na szczęście jajowód został uratowany
cieszę się że usilnie szukałam przyczyny i nie było za późno.
beta we wtorek wciąż mi rosła, niewiele, ale rosła.
7tc 4d (*)

co prawda w szpitalu nie chcieli nawet spojrzeć na zdjęcia ponieważ nie były wykonane w ich szpitalu
na szczęście ktoś w końcu zwrócił na to uwagę
inaczej moja historia mogła by się zakończyć gorzej
 
reklama
dla mnie sprawa się już wyjaśniła
dziękuję za wszystkie rady i podtrzymywanie na duchu
poniedziałkowe prywatne USG 3D wykryło coś poza macicą
następnego dnia rano byłam już na oddziale
a wieczorem po zabiegu.
ciąża była pozamaciczna, na szczęście jajowód został uratowany
cieszę się że usilnie szukałam przyczyny i nie było za późno.
beta we wtorek wciąż mi rosła, niewiele, ale rosła.
7tc 4d (*)

co prawda w szpitalu nie chcieli nawet spojrzeć na zdjęcia ponieważ nie były wykonane w ich szpitalu
na szczęście ktoś w końcu zwrócił na to uwagę
inaczej moja historia mogła by się zakończyć gorzej
Przykro mi, że tak się stało :( Ale szczęście w nieszczęściu, że jajowód jest cały! Ja niestety nie miałam tego szczęścia.

Pamiętaj, że dzieci nie umierają, tylko wybierają sobie inną datę urodzin.
Trzymaj się i wszystkiego dobrego! Życzę Ci, żeby Twój Aniołek szybko do Ciebie wrócił!!!
 
niematotamto przykro mi z powodu tego co przeżyć musiałaś i co już towarzyszyć Ci będzie zawsze, bo to ból spory, zdaję sobie z tego sprawę ALE jednocześnie baaaaardzo się cieszę, że udało się zachować jajowód, to ogromne szczęście w nieszczęściu jak to bura ujęła

trzymaj się dzielnie przez ten nie łatwy czas, a na później życzę już powodzenia i zobaczysz, następnym razem Szkrabkowi uda się ulokować tam gdzie trzeba ;-) mój próbował 4 razy i w końcu mu wyszło ;-)
 
przykro mi ze stalo sie tak jak sie stalo :-( jesli bedziesz potrzebowac sie wygadac to zerknij do działu poronienia ;-) trzymaj sie jakos
 
kochana, a ja sie ciesze ze w porę się wyjasniło... bedziesz miała bardzo dobre rokowania, by szybko zajść ponownie w ciążę i tą prawidłową! zoaabczysz! ciesze sie ze masz cały jajowod i mniej cierpienia. wiem, że już czułas sie mama i cieszyłaś z kruszynki.. ale zobaczysz juz niedlugo bedziesz sie ponownie cieszyla, kiedy okaze sie ze wszystko jest ok!!! bądź dzielna i mysl pozytywnie!!!!!
 
Przykro mi, że tak się stało :( Ale szczęście w nieszczęściu, że jajowód jest cały! Ja niestety nie miałam tego szczęścia.

Pamiętaj, że dzieci nie umierają, tylko wybierają sobie inną datę urodzin.
Trzymaj się i wszystkiego dobrego! Życzę Ci, żeby Twój Aniołek szybko do Ciebie wrócił!!!

aż się popłakałam jak to przeczytałam, bo ja dziś własnie zaczełam krwawić, a beta neistety spadła do 0......

jak szybko można starac się o dziecko po poronieniu ????
 
współczuje Wam Drogie Dziewczynki:( Ja również głęboko wierzę że Aniołki wybierają inny, lepszy czas na narodziny. Ja straciłam ciążę w listopadzie ubiegłego roku, odczekałam 3 misiące aby macica sie zregenerowała i po tym czasie przy pierwszym współżyciu zaszłam w kolejną ciążę, teraz jestem w 24tc. Jeśli mogę coś doradzić to nie czekajcie zbyt długo, poniewaz optymalne sa 3 miesiące, po tym czasie macica jest jeszcze rozpulchniona, łatwiej zajsc w ciążę i łatwiej ją utrzymać
 
Witam:)
W 9 tyg i 6 dni w/g OM zrobiłam badanie Bety Hcg. Bardzo źle się czuje i chciałam tez dla ciekawosci sprawdzić jej poziom. wynik mnie poraził 289720 u/l, gdzie norma dla 10 tyg to (46509-186977). Moja ginka zlekceważyla sprawe dla niej jest wszytko ok, ale ja się martwie bo to wkońcu aż 100 tys jednostek.:szok::-(
O czym może świadczyc tak wysoka beta??
 
myśle że zbyt mała beta nie jest ok a taka chyba może być bo swiadczy że ciąża jest.Tak myśle,ale nie jestem w 1000 procent pewna bo na ten temat sie wogole nie znam
 
reklama
Do góry