reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta hcg

slonko12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2011
Postów
245
Witam! Ostatni okres miałam 29.12.2012 r. Okres powinnam dostać 26.01.13r ale nie dostałam więc zrobiłam test i wyszedł pozytywny. W poniedziałek (28.01) zrobiłam bete z krwi i dziś odebrałam wynik który wynosił 408,2. Chciałabym się zapytać czy to dobry wynik?czy to nie jest za niska wartość bety? Jutro pójde jeszcze raz i sprawdze czy prawidłowo przyrasta ale chciałabym wiedzieć czy tak może być...
 
reklama
Witam slonko! Jesteś w ciąży!!! Gratuluję. To jet wynik na ok. 5 tydz. ciąży. Idź na betę po 2-óch dniach i sprawdź jak przyrasta. Po 48 godz. wynik powinien wzrosnąć o min. 66%, praktycznie może się podwoić. Wg. mojej ściągi, to jesteś ok 19-20 dni po zapłodnieniu. Pozdrawiam. Gratuluję:-)
 
Nie ma za co:blink:. Ja bym poczekała do pojutrza, co 48 godz. sprawdza się przyrost bety, wtedy najbardziej jest widoczny i łatwo obliczalny przyrost i wtedy na 100% będzie wiadomo co i jak. Po cichu Ci zazdroszczę;-). Spokojnej ciąży. Dbaj o siebie i maleństwo. Buziaki. Molla:-D
 
Rzeczywiście slonko:happy2: 48 godzin od poniedziałku to będzie jutro:-D, a ja patrzyłam na datę postu. Idź jutro na betę i jak odbierzesz wynik daj znać, jeśli oczywiście możesz;-) jestem bardzo ciakawa. Trzymam kciuki &&&&&&&&&& za piękny przyrost:tak::tak::tak:
 
Witajcie :)
Jestem tutaj nowa

Slonko12 gratulacje :) ja też robiłam bete w poniedziałek i wyszła 51,2 mIU/ml :) jutro tak samo jak Ty idę na poprawkę :)
 
cześć :) słuchajcie ostatnią @ miałam 29.12.2012, kolejna by wypadała 26.01.2013 ale nie przyszła. Robiłam test ciążowy ale wyszedł troszkę słabo (tzn. blada ta druga kreseczka mi wyszła) wczoraj byłam zrobić betę i taki mam wynik 26,22 mIU/ml czy to dobry wynik? nie jest za niski? może powinnam powtórzyć jutro?
 
nula1988 gratulacje :) oznacza on ciążę tylko bardzo wczesną :) powtórz test z krwi po 48h wtedy zobaczysz jak przyrasta :) cieszę się,że będzie nas coraz więcej

Ja dziś powtórzyłam betę i ładnie przyrasta :) w poniedziałek była 51.2 a dziś 144,1 :)
 
reklama
dzięki wielkie :) kurcze troszkę się martwiłam, że może coś jest nie tak. Wiesz co nie będę powtarzać bo za tydzień mam wizytę u lekarza więc wszystko będę wiedzieć co i jak :)
 
Do góry