reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

olka1981

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2016
Postów
100
Witajcie jestem nowa na forum

Jestem po wielu przejsciach ciazowych poronienach i wieloletniej niemoznosci zajscia w ciaze. ale po krotce ostanie 4 cykle jestem na clo. teraz bylam na monitoringu i niby cos tam uroslo ale nie bylo super zadowolenia ale lakarz kazal dzialac. no i dzialalismy ale bez szalu bo w 17 dc i 21 dc. na monitoringu bylam w 14dc. Miesiaczke mialam ostatnia 5 maja cykle ogolnie mam 34-36 czasem 32. No i nawet nie pomyslalam ze z tego cyklu cokolwiem mialo by wyjsc. nawet na nast cykl jestem umowona na HSG.

Ale wczoraj zrobilam beta hcg i wyszlo 56 mIU/ml dzis powturzylam wyszło 83,4. ja wogole sie nie cieszcze jestem cala zestresowana rozdrazniona i nie przyswajam mysli ze moze w koncu sie uda.Boje sie cholerni . Boli mnie brzuch jak bym miala za chwile dostac miesiaczke i co chwila latam do łazienki podcierac sie papierkiem.

Jak to jest z tym przyrostem wytlumaczcie mi bo ja dostaje wariacjiiii
 
reklama
Co 48 godzin powinno wzrosnąć o 66%, więc najlepiej robić co dwa dni :)
Gratulacje i powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Powtórz bete jutro. Na ogół co drugi dzień podwaja sie, ale tak jak agnesis napisała przyrost 66% co drugi dzień mieści sie w normie.
Mysle, ze powtórz bete jutro i odrazu zbadaj sobie progesteron. Skontaktuj sie ze swoim ginem czy w Twoim przypadku nie potrzeba dodatkowego wspomożenia luteiną czy duphastonem, przynajmniej na poczatku, skoro miałaś takie problemy poprzednio. Ja jestem w 16tc po ivf, nadal przyjmuje luteine i acard.
Po cichutku już Ci gratuluję, powodzenia!



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
dzieki zrobie bete jeszcze jiutro i progesteron ale jakos jestem zlej mysli. napisze jutro wyniki. ile tej bety powinnam miec jutro liczac od pierwszego wyniku? tylko ze musze zrobic w innym labolatorium. czy to ma jakies znaczenie?? przy becie chyba nie?
 
Nie bądź złej myśli bo to nie pomaga. Beta Ci ładnie przyrasta, a brzuch czasami boli, mnie tez bolal.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Powiem Ci ze po tylu przejściach chyba nie potrafie inaczej myślec:no2: ale bardzo dziekuje za odpowiedz
 
Powinnaś zrobic w tym samym laboratorium. Tak jak pisałam na ogół podwaja sie, ale takie minimum ktore powinnaś mieć jutro to powyżej 93, a skoro juz dziś masz ponad 80 to przyrost jest prawidłowy.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Olka raczej sie udało, dzwon do swojego lekarza pewnie zapisze ci duphostan. Ja staralam sie 4 lata i do 12 tyg tez sie stresowalam okropnie. Na poczatku tez biegalam do wc sprawdzić czy wszystkobok, kazdy bol bardzo przeżywałam a teraz juz 6 miesiąc :) dasz rade, trzymam mocno kciuki
 
Olka, po cichu gratuluję :)

Kolejna beta powinna być w tym samym laboratorium robiona no i myślę, że jak najszybciej kontakt z ginekologiem, bo pewnie przepisze jakieś leki.

Jeśli jesteś zmuszona robić betę w innym to polecam sprawdzić na jakim aparacie oznaczają, bo badania robione na różnych sprzętach ciężko porównać.

Powodzenia.
 
reklama
Najlepiej robić w jednym labo.
Jutro powinno być około 93 bety, ale na pewno będziesz mieć więcej ;). I nie martw się, nie denerwuj, bo nic złymi emocjami nie zdziałasz :) będzie co ma być, a stres szkodzi i Tobie, i dziecku.
 
Do góry