reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta i plamienie

Dołączył(a)
14 Styczeń 2022
Postów
1
dnia 7.01.2022 powinnam dostać miesiączkę. Do dzisiejszego poranka nie dostałam jej ,wykonałam płytkowy test ciazowy który pokazał delikatna 2 kreskę, w związku z czym zrobiłam dziś badanie krwi beta-hCG ,mój wynik to 28,90 mlU/ml,jednak koło godziny 10 pojawiło się krwawienie jak w czasie miesiączki. Czy jest to możliwe że mimo plamienia jest to ciąża?
 
reklama
To już tygodniowe opóźnienie, więc beta powinna być dużo wyższa (chyba że owulacja też się mocno spóźniła). Niestety jeśli pojawiło się krwawienie, to ta beta była już raczej spadkowa i to ciąża biochemiczna.
 
I jak rozwiązała się twoja sytuacja?

U mnie tez wynik pozytywny.. cieszyliśmy się jak małe dzieci… ginekolog umówiony ale nie było widać jaja płodowego w macicy… gin mówi ze na tak wczesnej ciąży tak sie dzieje.. ale doszedł ból w prawej stronie brzucha.. krwawienie okazało sie ze beta rośnie ale za mało.. ciąża pozamaciczna
 
Do góry