reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta, lekarz nie widzi...

AKola

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2020
Postów
115
Czesc dziewczyny.
Napiszcie prsze co myslicie, bo ja zwariuje...

Ostatnia miesiaczka 10.04. Cykle 27 dni. Owulacja nieregularna.

Pierwsza beta HCG 22.05 - 8904
Druga beta - 5.06 - 46349

Badanie u ginekologa 04.06 - pecherzyk jest, jak to powiedzial długi ale niby za maly na wiek wg OM. Serduszka nie znalazl. Ale moze zaplodnienie nie bylo dokladnie w 14 dniu tylko pozniej - slowa lekarza. Po raz kolejny twierdzi "macica nie przepuszcza fal". Problem z odczytem
Wizyta kontrolna za 2 tyg. Luteina 2xdziennie.

Wiem ze przyrost bety za mały. W grudniu poronilam. 8-9 tydz. Nie chcialabym znowu przez to przechodzic.

Czy te wyniki daja szanse na zdrową ciąże? Boje sie. Bardzo.

Prosze o odpowiedz

Ps. Bol piersi jest caly czas, mdlosci czasami męcza. Brzuszek tez jest wiekszy.
Szybko sie pokazal, bo to 4 ciąza. 2 corki mam i 1 poronienie niestety...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny teraz tak jak napisalyscie to sobie pomyslalam, ze to krwawienie bylo implantacyjne. Ono jest od 6 do 12 dnia od zapłodnienia.
Wiec rzeczywiscie do zaplodnienia musialo dojsc pozniej.

Tym się nie kieruj - ja np. miałam plamienia dopiero kilka dni po inplantacji (testy już były, beta już była).
We wtorek miałam już potwierdzaną ciąże a od piątku plamiłam.
Beta hcg i testy wychodzą dopiero po implantacji bo dopiero wtedy te hormony rosną.
 
reklama
kasiaa91 to mnie trochę podłamałaś...

Wizytę mam 16.06. W czwartek nie mogę bo święto, a mój lekarz przyjmuje we wtorki i czwartki.

Zastanawiam się nad robieniem bety, tylko czy to ma sens??

Czy tylko ja tak wariuję, czy dziewczyny po poronieniu też tak miałyście??
Niestety już do najmłodszych nie należę i mój zegar biologiczny tyka...
 
Ostatnia edycja:
kasiaa91 to mnie trochę podłamałaś...

Wizytę mam 16.06. W czwartek nie mogę bo święto, a mój lekarz przyjmuje we wtorki i czwartki.

Zastanawiam się nad robieniem bety, tylko czy to ma sens??

Czy tylko ja tak wariuję, czy dziewczyny po poronieniu też tak miałyście??
Niestety już do najmłodszych nie należę i mój zegar biologiczny tyka...
Beta nic Ci teraz nie powie, nie ma sensu jej robić. Nie możesz pójść do innego lekarza? Zrobisz jak zechcesz, ale przez te 2 tyg oszalejesz skoro się tak zadręczasz.
 
kasiaa91 to mnie trochę podłamałaś...

Wizytę mam 16.06. W czwartek nie mogę bo święto, a mój lekarz przyjmuje we wtorki i czwartki.

Zastanawiam się nad robieniem bety, tylko czy to ma sens??

Czy tylko ja tak wariuję, czy dziewczyny po poronieniu też tak miałyście??
Niestety już do najmłodszych nie należę i mój zegar biologiczny tyka...

Beta nie ma sensu - za wzrost bety odpowiada pęcherzyk a nie zarodek.

Nie załamuj się - lekarz i jego sprzęt i umiejętności znaczą wiele. Dlatego polecam innego lekarza, w razie czego :)
 
reklama
Robiłam dziś bete. Lekarz na jutro kazal mieć zrobioną świeżą.

No i niestety. Beta zamiast urosnąć. Delikatnie spadła.
Czyżby miala byc powtorka z grudnia? Jak myślicie?
Jutro sie okaże.
 
Do góry