reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta pozytywna, testy negatywne

Dołączył(a)
8 Maj 2023
Postów
11
POMOCY!!! :(
3 dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test ciążowy z porannego moczu i z krwi betaHCG
Test z moczu wyszedł negatywny, betaHCG wykazała 11,440 mlU/ml
Dzisiaj jestem 1 dzień przed @
Zrobiłam 2 testy sikane z porannego moczu, w dalszym ciągu obydwa negatywne
Czy któraś z was tak miała? Na kolejną betę wybieram się w poniedziałek
Czy mam szanse?
 
reklama
Być może testy miały większą czulosc, sprawdź to na opakowaniu, albo może to jeszcze oznaczać biochema ale i tak zbadaj betę I wtedy się okaże wszystko:)
 
Jeśli 3 dni temu beta byla pozytywna, a dziś nadal nic na testach to albo masz wybitnie felerne testy albo niestety beta już spadła. Tak czy tak trzeba zrobić przyrost
 
POMOCY!!! :(
3 dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test ciążowy z porannego moczu i z krwi betaHCG
Test z moczu wyszedł negatywny, betaHCG wykazała 11,440 mlU/ml
Dzisiaj jestem 1 dzień przed @
Zrobiłam 2 testy sikane z porannego moczu, w dalszym ciągu obydwa negatywne
Czy któraś z was tak miała? Na kolejną betę wybieram się w poniedziałek
Czy mam szanse?
Czułość testów nie ma często zbyt wiele wspólnego z realnym wykrywaniem ciąży. Trzymam kciuki i zobaczymy jutro jaki będzie przyrost 🙂
 
reklama
U mnie wszystkie testy o różnej czułości miały ledwo widoczną kreseczkę i nie wiedziałam czy mam się cieszyć czy nie, zrobiłam tego samego dnia betę a tam 186 😜 więc te testy to takie średnie.
 
Do góry