reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta przed miesiączka

E24

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2019
Postów
8
Cześć dziewczyny:)

16.09 20dc coś mnie tknęło i zrobiłam test ciążowy, który wyszedl pozytywnie( pokazał 1-2 tyg ciazy zrobiłam to wieczorem) na drugi dzień pojechałam na betę wyszła 16 . Umówiłam się na wizytę u ginekologa, ktory przepisal mi tabletki 1x3 duphaston 19.09 23dc zrobiłam kolejny raz wynik 56 . Inne test robione codziennie pokazywaly druga kreska ale bardzo bardzo blada. Jutro idę powtórzyć betę. Czy jest choć mała szansa na ciążę?
Jestem 4 dni przed miesiączka, od ponad roku staramy sie o dzidziusia w czerwcu zmieniłam lekarza, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Po usg wyszło, że nie pęka mi pecherzyk-miałam cykle bezpwulacyjne. 6.09 10dc dostalam zastrzyk ovitrele, kochalismy się 10,11,12 dc ponieważ lekarz stwierdził że pecherzyk jest dość duży i powinien pęknąć po zastrzyku. Jedyny objaw, który mam to sennosc i duże zmęczenie. Nic więcej. boję się czy nie jest za wcześnie żeby robić sobie nadzieję. We wtorek 24.09 mam wizytę u ginekologa(dzień 1 dnia okresu)
Dziękuję za każdą odpowiedź! Pozdrawiam.
Ewelina
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie wiem jak to wygląda po zastrzyku ,słyszałam że po zastrzyku beta może wyjść pozytywna ,ale nie wiem do do jakiego czasu ,za pewne wypowiedzą się za chwile te mające doświadczenie ;)
 
Tak jak pisze Fado, po zastrzyku beta wychodzi dodania.
Lekarz nie mówił żeby przez 2 tygodnie od stymulacji nie robić bety?

Nadzieja jest, bo beta rośnie. Wydaje mi się, że już by spadała gdyby do zapłodnienia nie doszło. :)

Wiem, że łatwo powiedzieć, ale musisz trochę wyluzowac i czekać.

Trzymam ogromne kciuki za powodzenie! :)
 
Ja jak miałam zastrzyk ovitrele to lekarz mi nie kazał badać bety do 2 tygodni. 2 tygodnie po zrobiłam badania i już faktycznie nie było zfałszowane bo beta była 0 i coś tam po przecinku a skoro u Ciebie rośnie to raczej nie jest to już efekt zastrzyku :)
 
W pierwszej ciąży zrobiłam betę 8 dni po zastrzyku prwgnyl i wyszła 8. Gin powiedziała że ciąża. Powtórzyłam po dwóch dniach i wynosiła 22. Dziś córka ma 3 latka. W obecnej ciąży zrobiłam betę po 11 dniach od zastrzyku ovitrelle i wyniosła 63. Po dwóch dniach ponad 240. Teraz jestem w 35 TC. Gdyby to był zastrzyk to beta by spadła. Jutro zapewne będzie jeszcze wyższa. Powodzenia :)
 
W pierwszej ciąży zrobiłam betę 8 dni po zastrzyku prwgnyl i wyszła 8. Gin powiedziała że ciąża. Powtórzyłam po dwóch dniach i wynosiła 22. Dziś córka ma 3 latka. W obecnej ciąży zrobiłam betę po 11 dniach od zastrzyku ovitrelle i wyniosła 63. Po dwóch dniach ponad 240. Teraz jestem w 35 TC. Gdyby to był zastrzyk to beta by spadła. Jutro zapewne będzie jeszcze wyższa. Powodzenia :)
Dziękuję bardzo! Jednak muszę czekać do poniedziałku, nie dostałam jeszcze wyniku :( bardzo jest ciekawa czy nadal rośnie, bete robię dla siebie bardziej, ponieważ ginekolog stwierdził, że jest jeszcze za wcześnie, że boi się cokolwiek powiedzieć i chce mieć pewność przynajmniej trzy lub cztero cyfrowy wynik.
Na razie muszę wyluzować, ale z uśmiechem czekam na następny tydzień:-)
 
reklama
reklama
Do góry