reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta przed miesiączka

E24

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2019
Postów
8
Cześć dziewczyny:)

16.09 20dc coś mnie tknęło i zrobiłam test ciążowy, który wyszedl pozytywnie( pokazał 1-2 tyg ciazy zrobiłam to wieczorem) na drugi dzień pojechałam na betę wyszła 16 . Umówiłam się na wizytę u ginekologa, ktory przepisal mi tabletki 1x3 duphaston 19.09 23dc zrobiłam kolejny raz wynik 56 . Inne test robione codziennie pokazywaly druga kreska ale bardzo bardzo blada. Jutro idę powtórzyć betę. Czy jest choć mała szansa na ciążę?
Jestem 4 dni przed miesiączka, od ponad roku staramy sie o dzidziusia w czerwcu zmieniłam lekarza, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Po usg wyszło, że nie pęka mi pecherzyk-miałam cykle bezpwulacyjne. 6.09 10dc dostalam zastrzyk ovitrele, kochalismy się 10,11,12 dc ponieważ lekarz stwierdził że pecherzyk jest dość duży i powinien pęknąć po zastrzyku. Jedyny objaw, który mam to sennosc i duże zmęczenie. Nic więcej. boję się czy nie jest za wcześnie żeby robić sobie nadzieję. We wtorek 24.09 mam wizytę u ginekologa(dzień 1 dnia okresu)
Dziękuję za każdą odpowiedź! Pozdrawiam.
Ewelina
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję bardzo @Fado123 . :) beta z wczoraj 748
Dzisiaj byłam u ginekologa, dzień po spodziewanej miesiaczce . Powiedział, że wynik jest ładny ale jest za wcześnie na ciążę. Mam przyjść za 2 tygodnie, obawia się, że może to być ciaza biochemiczna.
 
reklama
Dziękuję bardzo @Fado123 . :) beta z wczoraj 748
Dzisiaj byłam u ginekologa, dzień po spodziewanej miesiaczce . Powiedział, że wynik jest ładny ale jest za wcześnie na ciążę. Mam przyjść za 2 tygodnie, obawia się, że może to być ciaza biochemiczna.
Super ciąża pewna ,ale za wcześnie żeby lekarz coś zobaczył :) Gratuluje ,będę trzymać kciuki :D
 
reklama
Do góry