reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta ujemna czy możliwa ciąża?

TakaJa1020

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2020
Postów
162
Hej mam pytanie. Dziś mam termin okresu. Cykle różnie czasem regularne a czasem nie. Owulację miałam mieć wg kalendarza 5 czerwca, jednak testy owulacyjne jeszcze 8 czerwca wychodziły pozytywne. I tak sobie myślę czy jeśli owulacja byłaby np 8 czerwca to możliwe że beta hcg robione wczoraj 18.06 wyszłoby 1.2?
 
reklama
Hej mam pytanie. Dziś mam termin okresu. Cykle różnie czasem regularne a czasem nie. Owulację miałam mieć wg kalendarza 5 czerwca, jednak testy owulacyjne jeszcze 8 czerwca wychodziły pozytywne. I tak sobie myślę czy jeśli owulacja byłaby np 8 czerwca to możliwe że beta hcg robione wczoraj 18.06 wyszłoby 1.2?
Nie ma co się doszukiwać na siłę. Jeśli beta jest ujemna to znaczy że ciąży nie ma.
 
Hej mam pytanie. Dziś mam termin okresu. Cykle różnie czasem regularne a czasem nie. Owulację miałam mieć wg kalendarza 5 czerwca, jednak testy owulacyjne jeszcze 8 czerwca wychodziły pozytywne. I tak sobie myślę czy jeśli owulacja byłaby np 8 czerwca to możliwe że beta hcg robione wczoraj 18.06 wyszłoby 1.2?
Tak jak wyżej. Nie ma ciąży
 
taki wynik
 

Załączniki

  • hcg.jpg
    hcg.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 392
Masz odpowiedź w wynikach do 5 kobiety nie będące w ciąży. A masz 1,2 więc staraj się w przyszłym cyklu powodzenia 😊
wiem wiem, zastanawiałam się jakby to było gdyby się owulacja przesunęła kilka dni. Dlatego, że testy owulacyjne wychodziły mi dziwnie późno. Wiem, że to szukanie na siłę.
 
reklama
Do góry