reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawil偶aj膮ce do cia艂a Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produkt贸w czeka na przetestowanie. Zg艂o艣 si臋 szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS prosz膮 o twoj膮 pomoc. Ostatnio, dzi臋ki babyboomowym mamom, uda艂o si臋 zebra膰 potrzebn膮 liczb臋 odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wype艂nij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysy艂aj膮c wczoraj informacj臋 o programie dla mam nie mia艂am poj臋cia, 偶e w ci膮gu kilku godzin utworzy si臋 grupa. Je艣li chcia艂a艣 do艂膮czy膰, ale nie zd膮偶y艂a艣 - napisz do mnie. Wpisz臋 ci臋 na list臋 rezerwow膮. Pozdrawiam Anna 艢lusarczyk
reklama

Beta w poniedzia艂ek/krwawienie implantacyjne?

Do艂膮czy艂(a)
13 Grudzie艅 2019
Post贸w
1
Rozwi膮zania
0
Czesc dziewczyny 馃憢 mo偶e wy mi pomo偶ecie bo oszaleje
u艣miech
R贸wnie偶 staramy si臋 o dziecko 7 listopada mia艂am miesi膮czk臋 (zawsze m贸j cykl trwa艂 31 dni) do dnia dziejszego nie przysz艂a @ kilka dni temu bola艂y mnie piersi i wiecznie chodz臋 zm臋czona. 2 dni po spodziewnej miesi膮czk臋 zrobi艂am test i pokaza艂a si臋 1 kreska przed wczoraj postanowi艂am kupi膰 z innej firmy i r贸wnie偶 1 kreska. Dzi艣 zauwa偶y艂am na bieli藕nie 艣lad krwi czy to mo偶e by膰 krwawienie implantacyjne i dlatego a te艣cie by艂a tylko 1 kreska? Warto powt贸rzy膰 test czy jeszcze poczeka膰? Dodam 偶e zawsze moje miesi膮czki by艂y w b贸lu a obecnie czuje si臋 doskonale nie mam 偶adnych dolegliwo艣ci. Zaraz oszaleje :(

reklama

jasani

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2017
Post贸w
3 289
Miasto
Wroc艂aw
Rozwi膮zania
24
Je偶eli by艂 seks to mo偶e by膰 i ci膮偶a. Albo po prostu rozpoczynaj膮cy si臋 okres.

Aguara

Do艂膮czy艂(a)
22 Lipiec 2019
Post贸w
2 046
Rozwi膮zania
0
u艣miech
R贸wnie偶 staramy si臋 o dziecko 7 listopada mia艂am miesi膮czk臋 (zawsze m贸j cykl trwa艂 31 dni) do dnia dziejszego nie przysz艂a @ kilka dni temu bola艂y mnie piersi i wiecznie chodz臋 zm臋czona. 2 dni po spodziewnej miesi膮czk臋 zrobi艂am test i pokaza艂a si臋 1 kreska przed wczoraj postanowi艂am kupi膰 z innej firmy i r贸wnie偶 1 kreska. Dzi艣 zauwa偶y艂am na bieli藕nie 艣lad krwi czy to mo偶e by膰 krwawienie implantacyjne i dlatego a te艣cie by艂a tylko 1 kreska? Warto powt贸rzy膰 test czy jeszcze poczeka膰? Dodam 偶e zawsze moje miesi膮czki by艂y w b贸lu a obecnie czuje si臋 doskonale nie mam 偶adnych dolegliwo艣ci. Zaraz oszaleje :(
Nie szalej. Powt贸rz test rano a jak kolejny wyjdzie negatywny rozpocznij na nowo starania. U mnie dawniej cykle by艂y d艂ugie i nieregularne. Bywa艂o 偶e test贸w robi艂am sporo, jednak negatyw oznacza negatyw.
Spr贸buj raz jeszcze zrobi膰 test dla siebie i postaraj si臋 nie stresowa膰, to te偶 ma wp艂yw na op贸藕nienie miesi膮czki.

Weso艂a_Aga

Do艂膮czy艂(a)
13 Grudzie艅 2019
Post贸w
640
Rozwi膮zania
0
No niestety trzeba poczeka膰 na to jak to si臋 dalej potoczy czy na okres czy nie. A krwawienie implantacyjne jest bardzo sk膮pe i raczej to powinna by膰 艣wie偶a krew :)

Nulini

Po prostu szcz臋艣liwa!
Do艂膮czy艂(a)
5 Maj 2010
Post贸w
17 856
Miasto
Cz臋stochowa
Rozwi膮zania
31
Je艣li by to mia艂o by膰 krwawienie implantacyjne, to musia艂aby艣 mie膰 bardzo rozchwiany cykl i op贸藕nion膮 owulacj臋.
Je艣li nie wierzysz testom - zr贸b bet臋 i b臋dziesz mie膰 pewno艣膰 i jasno艣膰 :)

Martynka90

Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
159
Rozwi膮zania
0
u艣miech
Hej, Ja mia艂am dok艂adnie tak jak Ty tzn. takie objawy, jedna kreska, na bieli藕nie 艣lad krwi takiej br膮zowawej najcz臋艣ciej jak mi sie okjres mial zacz膮膰 i po kilku dniach zrobi艂am nast臋pny test i ju偶 byla bladziutka kreska, w nast臋pnych mocniejsza i 3 czy 4 dni po 1. te艣cie beta wysz艂a 1024 :) a wcze艣niej robi艂am test i nic, po tym ma艂ym krwawieniu zrobi艂am test chyba 4 dni po藕niej. Moje cykle s膮 niereularne, wi臋c nie mog艂am uwierzy膰,偶e po tylu latach si臋 uda艂o :) Daj zna膰 jak beta wysz艂a izycz臋 powodzenia :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
alanowa26 Staramy si臋 5
M Potrzebuj臋 porady 16
zgredzus Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 10
A Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 15
C Potrzebuj臋 porady 29
Do g贸ry