reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta w poniedziałek/krwawienie implantacyjne?

Dołączył(a)
13 Grudzień 2019
Postów
1
Czesc dziewczyny 👋 może wy mi pomożecie bo oszaleje
uśmiech
Również staramy się o dziecko 7 listopada miałam miesiączkę (zawsze mój cykl trwał 31 dni) do dnia dziejszego nie przyszła @ kilka dni temu bolały mnie piersi i wiecznie chodzę zmęczona. 2 dni po spodziewnej miesiączkę zrobiłam test i pokazała się 1 kreska przed wczoraj postanowiłam kupić z innej firmy i również 1 kreska. Dziś zauważyłam na bieliźnie ślad krwi czy to może być krwawienie implantacyjne i dlatego a teście była tylko 1 kreska? Warto powtórzyć test czy jeszcze poczekać? Dodam że zawsze moje miesiączki były w bólu a obecnie czuje się doskonale nie mam żadnych dolegliwości. Zaraz oszaleje :(
 
reklama
Czesc dziewczyny 👋 może wy mi pomożecie bo oszaleje
uśmiech
Również staramy się o dziecko 7 listopada miałam miesiączkę (zawsze mój cykl trwał 31 dni) do dnia dziejszego nie przyszła @ kilka dni temu bolały mnie piersi i wiecznie chodzę zmęczona. 2 dni po spodziewnej miesiączkę zrobiłam test i pokazała się 1 kreska przed wczoraj postanowiłam kupić z innej firmy i również 1 kreska. Dziś zauważyłam na bieliźnie ślad krwi czy to może być krwawienie implantacyjne i dlatego a teście była tylko 1 kreska? Warto powtórzyć test czy jeszcze poczekać? Dodam że zawsze moje miesiączki były w bólu a obecnie czuje się doskonale nie mam żadnych dolegliwości. Zaraz oszaleje :(
Nie szalej. Powtórz test rano a jak kolejny wyjdzie negatywny rozpocznij na nowo starania. U mnie dawniej cykle były długie i nieregularne. Bywało że testów robiłam sporo, jednak negatyw oznacza negatyw.
Spróbuj raz jeszcze zrobić test dla siebie i postaraj się nie stresować, to też ma wpływ na opóźnienie miesiączki.
 
No niestety trzeba poczekać na to jak to się dalej potoczy czy na okres czy nie. A krwawienie implantacyjne jest bardzo skąpe i raczej to powinna być świeża krew :)
 
Jeśli by to miało być krwawienie implantacyjne, to musiałabyś mieć bardzo rozchwiany cykl i opóźnioną owulację.
Jeśli nie wierzysz testom - zrób betę i będziesz mieć pewność i jasność :)
 
Czesc dziewczyny 👋 może wy mi pomożecie bo oszaleje
uśmiech
Również staramy się o dziecko 7 listopada miałam miesiączkę (zawsze mój cykl trwał 31 dni) do dnia dziejszego nie przyszła @ kilka dni temu bolały mnie piersi i wiecznie chodzę zmęczona. 2 dni po spodziewnej miesiączkę zrobiłam test i pokazała się 1 kreska przed wczoraj postanowiłam kupić z innej firmy i również 1 kreska. Dziś zauważyłam na bieliźnie ślad krwi czy to może być krwawienie implantacyjne i dlatego a teście była tylko 1 kreska? Warto powtórzyć test czy jeszcze poczekać? Dodam że zawsze moje miesiączki były w bólu a obecnie czuje się doskonale nie mam żadnych dolegliwości. Zaraz oszaleje :(
Hej, Ja miałam dokładnie tak jak Ty tzn. takie objawy, jedna kreska, na bieliźnie ślad krwi takiej brązowawej najczęściej jak mi sie okjres mial zacząć i po kilku dniach zrobiłam następny test i już byla bladziutka kreska, w następnych mocniejsza i 3 czy 4 dni po 1. teście beta wyszła 1024 :) a wcześniej robiłam test i nic, po tym małym krwawieniu zrobiłam test chyba 4 dni poźniej. Moje cykle są niereularne, więc nie mogłam uwierzyć,że po tylu latach się udało :) Daj znać jak beta wyszła izyczę powodzenia :)
 
Do góry