reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta zrobiona 5 dni przed miesiaczka

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej kochane..to moj 1wszy post wiec prosze o wyrozumialosc..staramy sie z mezem o 3 dziecko..ostatnio starania zakonczyly sie fiaskiem i wizyta na oddziale...dzis z robilam bete...a dokładnie 5 dni przed miesiaczka wynik wynosi 137.99
Czy ktoras z Was tez robila bete przed terminem miesiaczki? Ile wynosiła
 
reklama
reklama
Hej kochane..to moj 1wszy post wiec prosze o wyrozumialosc..staramy sie z mezem o 3 dziecko..ostatnio starania zakonczyly sie fiaskiem i wizyta na oddziale...dzis z robilam bete...a dokładnie 5 dni przed miesiaczka wynik wynosi 137.99
Czy ktoras z Was tez robila bete przed terminem miesiaczki? Ile wynosiła
Beta skoczyla do 540 ☺☺☺☺☺
 
Gratulacje :) I juz trzecia dzidzia super. Podziwiam ze dajesz rade tyle razy byc w ciazy, ja jestem w pierwszej i jest mi ciezko .
Pierwsze mialam majac 16 lat..potem 22...wiec wczesnie:)no i skończyłam lat 35 i sie wlaczyl instynkt na nowo...jest Ci ciezko ale to minie zobaczysz:* trzymam kciuki!!(dodam ze caly czas ten sam partner )
 
Pierwsze mialam majac 16 lat..potem 22...wiec wczesnie:)no i skończyłam lat 35 i sie wlaczyl instynkt na nowo...jest Ci ciezko ale to minie zobaczysz:* trzymam kciuki!!(dodam ze caly czas ten sam partner )
Pierwsza dzidzia w wieku 16 i dalas rade :) I ten sam partner na dobre i na zle, daliscie rade to musiala byc i jest wielka milosc :) Dziekuje za kciuki, u mnie 25 tydzien obecnie lub nawet 26 i nie moge sie doczekac porodu :)
Tobie zycze spokojnej ciazy i super ze beta tak pieknie rosnie.
A masz synkow czy coreczki czy parke? U mnie jest chlopak :)
 
Pierwsza dzidzia w wieku 16 i dalas rade :) I ten sam partner na dobre i na zle, daliscie rade to musiala byc i jest wielka milosc :) Dziekuje za kciuki, u mnie 25 tydzien obecnie lub nawet 26 i nie moge sie doczekac porodu :)
Tobie zycze spokojnej ciazy i super ze beta tak pieknie rosnie.
A masz synkow czy coreczki czy parke? U mnie jest chlopak :)
U mnie Dorian i Julia wiec teraz w sumie co będzie to bedzie hihi:D zobaczysz gdy ujrzysz dzidzie to zapomnisz o tych trudach ciąży.A imię juz wybrane??
 
reklama
Ciagle na etapie zastanawiania sie. Jestem ciekawa czy podoba Ci sie imie Luka?
Tak sobie mowie ze byle do porodu i to mi wszystko wynagrodzi :) Najpierw byly mdlosci, zaparcia, teraz ciezki pobolewajacy brzuch, nie moge napic sie coca coli i ubrac w co chce, nie jade na wakacje, ale to wszystko nic najwazniejsze by miec dzidzie :)
 
Do góry