reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

nataliammm1993

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Sierpień 2019
Postów
17
Cześć dziewczyny. Bardzo się martwię o moje wyniki.. w Poniedziałek miałam dostać miesiączkę nie pojawiła się i zrobiłam testy wyszly 2 wyraźne kreski, wczoraj poszłam na Betę wyniosła 145.5 czyli 2 dzień po spóźnionej miesiączce. W piątek idę znowu na Betę ale co o tym myślicie nie chce się cieszyć bo w sierpniu miałam ciążę biochemiczną i nie chciała bym się cieszyć a potem znowu płakać
...
 
reklama
Na razie nie masz się czym martwić. Nic na razie nie wskazuje na to, że coś jest nie tak. Musisz powtórzyć jutro betę żeby wiedzieć coś więcej.


Powodzenia!
 
reklama
reklama
Do góry