reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

Madziaaa1996

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
21
Przyszedł mi wynik bety jestem w 5.5 tyg prawidłowy wynik? Jak myślicie wie może któraś?
 

Załączniki

  • Screenshot_20201120-190300_Chrome.jpg
    Screenshot_20201120-190300_Chrome.jpg
    193,1 KB · Wyświetleń: 208
reklama
Ostatnio plus minus 2 dni miałam za wcześnie ale ginekolog od dnia plodnego mi liczył na 1 usg i wyszło równe 4 tygodnie A miesiaczkowo liczył i był i 5.5 tyg teraz od zapłodnienia mam 5.5 I widać tak na usg że zarodek wygląda na tyle A miesiaczkowo 7.5
To nie wiem czemu lekarz liczy wiek ciazy od owulacji , tak sie robi tylko w przypadku bardzo nieregularnych cykli ,a tak sie liczy od ostatniej @
 
reklama
To nie wiem czemu lekarz liczy wiek ciazy od owulacji , tak sie robi tylko w przypadku bardzo nieregularnych cykli ,a tak sie liczy od ostatniej @
No to nie wiem ale czytałam że to normalne i dużo kobiet ma rozbieżności ok 2 tyg i to się podobno później wyrównuje
 
Rozwiązanie
Do góry