reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta

Dołączył(a)
21 Maj 2021
Postów
7
Witajcie, mam takie pytanie okres spóźnia mi się już tydzień czasu, z testów ciążowych wychodzą same negatywne. Dzisiaj zrobiłam badanie z Beta HCG wynik wyszedł 6,36, w poniedziałek jeszcze raz spróbuje zrobić badania z krwi. Czy miał ktoś podobny przypadek.
 
reklama
Albo miałaś później owulację i dopiero doszło do zagnieżdżenia.
Koniecznie zrób betę w poniedziałek, jak nie dostaniesz wcześnie miesiączki i wszystko będzie jasne.
 
Wynik z Bety wyszedł < 1.20. Miesiączki wciąż brak na testach ciążowych widać bardzo delikatnie druga kreskę.
 
Wynik z Bety wyszedł < 1.20. Miesiączki wciąż brak na testach ciążowych widać bardzo delikatnie druga kreskę.
Jeśli beta jest poniżej 1, to na testach nie ma prawa widać drugiej kreski, bo ona by była od wyniku powyżej 10/25 (zależy od testu). To, co widzisz, to pewnie kreska fabryczna.
Okres już długo Ci się spóźnia, więc polecam wizytę u ginekologa.
 
Jak wyżej, jeżeli beta mniejsza niż jeden, to kreski są kreskami fabrycznymi.

Skoro wcześniej beta była powyżej 6 (zależy od norm laboratorium, ale zazwyczaj powyżej 5 oznacza ciążę) a dzisiaj jest poniżej jeden to wyłapałaś ciążę biochemiczną. Jeżeli w ciągu kilku dni nie dostaniesz @ zgłoś się do ginekologa.
 
Jeśli beta jest poniżej 1, to na testach nie ma prawa widać drugiej kreski, bo ona by była od wyniku powyżej 10/25 (zależy od testu). To, co widzisz, to pewnie kreska fabryczna.
Okres już długo Ci się spóźnia, więc polecam wizytę u ginekologa.
Dokładnie. Ja przy becie 19 miałam jasną tę drugą kreskę na teście. A było to 3 dni przed datą planowanej miesiączki
 
Warto wspomnieć o tym, ze istnieje szansa (bardzo mała, ale zawsze), ze lab popełniło błąd.
 
reklama
Do góry