reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta

reklama
Dziewczyny a mam takie pytanie miałyście może na początku lekkie ukłucia w jajnikach czy tez takie napięcie w jajnikach ból okresowy mam ale słabszy niż zawsze co prawda jutro mam termin okresu wiec zobaczymy 🤷🏼‍♀️🙂 ale troszkę się boje niepokoją mnie te bóle 🤦🏼‍♀️🙂będę wdzięczna za odpowiedz 🙂
Ja czułam bardzo silne kłucie w jajnikach, momentami nie mogłam stać i to był mój pierwszy objaw ciąży, na miesiączkę też mnie bolało i to nawet dość mocno dlatego też myślałam, że przyjdzie, bo nie planowałam dzidziusia :)
 
Dziewczyny ! Powtórzyłam beta HCG w 25dc miałam 52,27 a po 48h mam 152.24 co myślicie ? Dziś dzień miesiączki narazie nie przyszła 🙂

A i progesteron tez sobie sprawdziłam 32,50
Ale martwi mnie jedno boli mnie podbrzusze na dole na środku dzwoniłam do lekarza powiedział mi żebym zażyła nospe ze powinno mi pomóż także martwię się troszkę wizytę mam w poniedziałek 😔
 
Dziewczyny ! Powtórzyłam beta HCG w 25dc miałam 52,27 a po 48h mam 152.24 co myślicie ? Dziś dzień miesiączki narazie nie przyszła 🙂

A i progesteron tez sobie sprawdziłam 32,50
Ale martwi mnie jedno boli mnie podbrzusze na dole na środku dzwoniłam do lekarza powiedział mi żebym zażyła nospe ze powinno mi pomóż także martwię się troszkę wizytę mam w poniedziałek 😔
Gratuluję, jesteś w ciąży🙂 ból podbrzusza to normalna sprawa, uspokaja się w ok 7tc (przynajmniej u mnie tak było) potem czuć jak się rozciąga. W poniedziałek na wizycie możesz jeszcze nic nie zobaczyć. Pęcherzyk widać przy becie większej niż 1000. Ja zarodek i serce zobaczyłam przy becie 15tys w 6tc.
 
Gratuluję, jesteś w ciąży🙂 ból podbrzusza to normalna sprawa, uspokaja się w ok 7tc (przynajmniej u mnie tak było) potem czuć jak się rozciąga. W poniedziałek na wizycie możesz jeszcze nic nie zobaczyć. Pęcherzyk widać przy becie większej niż 1000. Ja zarodek i serce zobaczyłam przy becie 15tys w 6tc.
A bolało cię tak na środku ? Kurczę obawiam się strasznie 😔
 
Czyli było wszystko ok ? Sprawdzę jeszcze HCG w poniedziałek 🙂 już bałam się ze to może ciąża pozamaciczna 🤦🏼‍♀️
W tej ciazy wszystko w porządku 🙂 w poprzedniej ból był coraz mocniejszy aż miałam jakby skurcze i się nie udało. Na takim etapie ciąży nie mamy na nic wpływu. Nie martw się na zapas, nerwy też mogą potęgować bóle.
 
W tej ciazy wszystko w porządku 🙂 w poprzedniej ból był coraz mocniejszy aż miałam jakby skurcze i się nie udało. Na takim etapie ciąży nie mamy na nic wpływu. Nie martw się na zapas, nerwy też mogą potęgować bóle.
To ja mam takie chwilowe bóle boli i przechodzi boli i przechodzi właśnie na środku w podbrzuszu 🤷🏼‍♀️ Wiem zobaczymy co to będzie 🙂
 
reklama
To ja mam takie chwilowe bóle boli i przechodzi boli i przechodzi właśnie na środku w podbrzuszu 🤷🏼‍♀️ Wiem zobaczymy co to będzie 🙂
To akurat normalne 🙂 w końcu zarodek musi mieć tam miejsce, więc wszystko się będzie rozciągać i tak boleć. Ja teraz jestem w 11tc i w tym momencie też boli, ale to nie powód do niepokoju🙂
 
Do góry