reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Betahcg wynik proszę o pomoc.

Dołączył(a)
10 Maj 2019
Postów
5
Witam:)
Dzisiaj, tj. 30 dc zrobiłam bete. Wynik 89.4. Owulacja w 16 dc, a 14 dc dostałam ovitrelle. Ovitrell podobno fałszuje wynik hcg do 10 dni od podania. Lekarz, który robił mi inseminację, stwierdził ze się udało, jednak należy powtórzyć badanie za dwa dni czy beta wzrasta. Lekarz prowadzący natomiast, że ovitrelle fałszuje hcg i to jest za niski wynik. Co myślicie? Chyba do poniedziałku oszaleje :(
 
reklama
Z tego co tutaj dziewczyny pisały to liczy się przyrost. :) Trzeba sprawdzić za dwa dni i wtedy będziesz miała pewność jak Beta będzie rosła prawidłowo. Na forum tez pisało dużo osób, że nie liczy się wynik tylko przyrost. nie wiem natomiast jak to jest w przypadku insemisacji...
 
Ja także zaszłam w ciążę dzięki ovitrelle, niestety jestem świeżo po poronieniu.

Napewno taki wynik Beta HCG nie jest wynikiem zastrzyku. Powtórz po 48 h ponownie badanie i sprawdź przyrost.
Osobiście zrobiłabym tylko dwa razy badanie Beta HCG i dalej bym już nie sprawdzała.
Trzymam kciuki.

U mnie w 10 dniu po zastrzyku wychodziły testy o czułości 25, a 11 dni po zastrzyku BETA wynosiła 68 :)
 
To nie Ovitrelle, naaaaawet jesli by wyszedl to po 16 dniach bylaby to ŚLADOWA ilosc. A tu tłusta betka. Ciaza jest NA BANK, powtorz tylko bete czy rozwija sie ona prawidlowo [emoji173]. Trzymam kciuki i gratuluje pozytywnego transferu.
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry