reklama

bez komentarza..

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez naja, 2 Listopad 2005.

1. naja

naja Fan(ka)

2. Agnexx

Agnexx Gość

Czytałam to rano... haha, nie wiem, jak można nie zauważyć, że jest się w ciąży ??? Ale najważniejsze, że dzidziuś czuje się dobrze... :)
    No i komentarze... ::)

3. reklama
  4. axxa

axxa Fanka BB :)

a brak @ czym sobie tłumaczyła?... ale co fakt... to fakt... dobrze że dzidziuś zdrowy...

5. eg16

eg16 Fanka BB :)

Dokładnie, pisałam już o tym na listopadówkach- wydaje mi się (a może się mylę) że sportsmenki sa pod stałą kontrolą swoich lekarzy. To co oni wszyscy ślepi byli? A jak ją dzidzia kopała to co ona sobie wyobrażała- że to obcy? ;)

6. zozanka

zozanka Fanka BB :)

hahaha to jakiś żart..........a ruchy dziecka czym tłumaczyła......gazami....

7. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Tym razem ja dodam artykuł, niestety wcale nie jest zabawny...możnaby rzec, że nieco przerażający....
    Zajrzyjcie TUTAJ

8. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

[​IMG] kurcze... a tak lubiałam parówki ::)

9. Agnexx

Agnexx Gość

:( ::)

10. reklama
  11. SIABA

SIABA Fanka BB :)

Jeshu a moje dziecko wcina parówki codziennie !!!

12. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

siaba to lepiej niedawaj to juz od kilku ładnych lat wiadomo ze małym dziociom niepowinno sie teraz parówek dawać bo im tylko ta nazwa została a skład to juz tylko lepiej niemowic co w nich jest ,a sama jak zjem jedna to jestem tak strasznie napchana jak bym conajmniej z kilka kilo się najadła a pamiętam ze jako dziecko 30 lat temu to dwie w zupełności albo 3 mi wystarczały a teraz jedna i koniec

Poleć forum